[MA2] Mass Effect 2 - osiągnięcie "Bez ofiar"

Jeśli ocalisz Morinth, córkę Samary, to Samara zginie i Morinth będzie w Twojej drużynie, lojalna.

Odpowiedz
Tzn zginie w tym pokoju, i w tym czasie kiedy ja uratuje Morintch - wtedy ona wstapi do mojej zalogi domniemam ?
Odpowiedz
Dzieki Lily za odp.

Ok wlasnie powtorzylem sobie misje z samara, ale nie moge uratowac Morint, nie mam wplywu na to ?
Wiec jak to trzeba zrobic ?
Odpowiedz
To w takim razie chyba znaczy, że masz za mało punktów renegata, jeśli dobrze kojarzę. Zdaje się, że to od tych punktów też zależało, czy będziesz miał wybór czy nie.

Odpowiedz
Tak tez myslalem, jeszcze raz dzieki Lily
Odpowiedz
Dokladnie tak, jak mowi Lily, to zalezy od punktow renegata i idealisty. Ogolnie te pkty mozna sobie dodac wedle zyczenia uzywajac edytora sejwow. Wiec, jesli bardzo ci zalezy na posiadaniu Morinth w druzynie to smialo edytowac sejwa!
Odpowiedz
Witam...

Mam problem z osiągnięciem "Bez ofiar"
Wszystko było pięknie i ładnie... Dopóki nie doszło do kłótni pomiędzy Mirandą i Jack ; /
Gdy miałem już kłótnie między Legionem a Tali, to mogłem wykorzystać odpowiedz na niebiesko(Czyli Prawość)
I nie wiem,co mam zrobić z tą Jack... Bo potem można iść porozmawiać z Jack, i jest odpowiedz "Ja tylko kłamałem" Lecz jest zablokowana, i nie wiem co mam zrobić, bo z całej ekipy zginęła mi tylko Jack.
Odpowiedz
W takim razie, jeśli Jack jest nielojalna i nie chcesz, żeby zginęła, to po prostu nie bierz jej do żadnego zadania w misji samobójczej.

Odpowiedz
Powiem tak...
jest pewien moment w grze, gdzie drużyna musi zostać przy drzwiach i bronić Sheparda i jego drużyny, przed Zbieraczami, i tam wtedy zginie Jack... jack wybiorę ją ze Sobą do drużyny, to zginie... Więc zapytałem się rady na forum,bo już nie mogę tego ogarnąć
Odpowiedz
Ja nigdy Jacka nigdzie nie zabralem i nigdzie jej nie dalem. Choc zrobilem jej lojalosciowke, to po klotni z Miranda nie byla lojalna i mimo wszystko przezyla ( nikt mi nie zginol ) wiec coz, ciezko powiedziec tak do konca co od czego.
Odpowiedz
Skoro tak, to mógłbyś podać skład jaki dokładnie wysłałeś, na Samobójczą misję? Teraz zacząłem grę od nowa, więc może zdobędę tyle punktów Prawości,żeby załagodzić kłótnię między Mirandą i Jack
Odpowiedz
Wiec tak:. Tali jako specjalistka do szybu, czy czegos tam / Garus dowodca pierwszej ekipy / Ja z Mirandom i Jacobem.
Druga misja / Samara jakos specjalistka od biotyki / Jacob dowodca drugiej ekipy / Mordin do eskorty z reszta uratowanych czlonkow zalogi / Ja z Miranda i Thanem / Jak widzisz Jack nigdy nie byla do niczego wybrana / wolalem nie ryzykowac, bo byla nie lojalna choc jej misje zrobilem i przez pewien czas byla ale do klotni z Miranda. Nigdy nie udalo mi sie jej uglaskac.
Odpowiedz
Ale jeśli nie wybrałeś nigdzie Jack, to Ona zostaje przy drzwiach przez które chcą się przebić Zbieracze... I jak już pokonasz Żniwiarza, to Shpeard sprawdza,czy jego dwóch towarzyszy wybranych żyją, i pyta się Jokera,czy reszcie udało się przeżyć, i wtedy na filmiku pokazuje mi,że Jack nie żyje, a do niczego jej nie wybierałem... Jak wybrałem ją do wali ze Żniwiarzem, to wtedy gdy Shepard zrzuci z Siebie ten metal, i sprawdza,czy towarzysze giną, to Grunt mi przeżył, lecz Jack nie.
I stoję w punkcie wyjścia... Bo Jack nie jest lojalna wobec mnie,bo nie udało mi się jej ugłaskać. Więc ten link powyższy jest mi zbędny, gdyż tam jest opisane, jak przejść, gdy wszyscy są wobec mnie lojalni
Odpowiedz
No to się linkowi nawet nie przyjrzałeś, skoro tak mówisz. Gdy za drugim razem przechodziłam grę, to Jack też była u mnie nielojalna, a mimo to przeżyła.

Ta część zadania, gdzie Jack ginie przy drzwiach, to co robi reszta drużyny i kogo do niej wybrałeś? To jest ta część, gdzie jakiś biotyk tworzy barierę ochronną?

Odpowiedz
Chwile po barierze... Do ostatniego Teamu, wziąłem Grunta i Garrusa... I po tym,jak pokonałem Żniwiarza, miałem ten filmik, w którym Shepherd pyta się czy wszyscy żyją, i jest scenka, jak Zbieracze przedostali się przez drzwi, i leży martwa Jack... A w ogóle nie brałem jej do żadnej drużyny, I gdyby nie Jack, to osiągnąłbym "Bez ofiar"
Odpowiedz
Tak przeglądam ten link i się doczytałam, że to, że Jack nielojalna Ci tam ginie, jest całkiem prawdopodobne. Ostatnia nadzieja w tym, że Grunta i Zaeeda z nią zostawisz, a z Shepem weźmiesz kogoś innego.

Odpowiedz
Nie ważnę z kim ją zostawie, i tak pewnie zginie... Ale mogę spróbować...
Mógłbyś mi napisać skład który Twoim zdaniem przeżyłby, bo ja szczerze mówiąc nie mam już siły do tego, już nie raz,i ni nie drugi raz przeszedłem tą grę, ale zawsze mam problem z tą zakichaną Jack.
Odpowiedz
Więc ma ktoś koncepcję jak skład ustawić...
Gram na Xbox'ie w Mass Effect 2, więc nie mam Zaeed'a i tej drugiej babki, z DLC, bo dopiero będę ściągał te pliki, i jest problem, bo może przez to mi nie wychodzi,że nie mam tych dwóch członków drużyny?
Odpowiedz
← Mass Effect

Mass Effect 2 - osiągnięcie "Bez ofiar" - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...