Sesja Al-Mahdiego

- Mówiłem ci już, że nie znam żadnego Storma. Kto to w ogóle jest? Nie zajmuję się każdym szmaciarzem w tym zasranym (inwektywa: określenie niskiego poziomu warunków bytowych) porcie. - Hutt zmrużył ślepia i odetchnął ciężko, najprawdopodobniej ze względu na spowodowany ranami ból, który starał się łagodzić za pomocą medykamentów skaczący wokół niego Jawa - Uczeń Kirlana? A po co mi on?
Oświadczenie: W związku z brakiem relewantnych informacji, oddalę się, Panie.

Manewr: Wycofać się z pomieszczenia. Udać się do kryjówki.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Gdy docierasz do kryjówki stwierdzasz bardzo niepożądany fakt - obiekt "Zhaff" zniknął. Pozostały po nim jedynie poprzecinane więzy prześcieradła.
Zaaprobować fakt, przeprowadzić szybki skan pomieszczenia w poszukiwaniu śladów/możliwości ucieczki.

Manewr: Opuścić kryjówkę i udać się do kryjówki #3; opuszczona stacja paliw.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Skan: znalezione w pomieszczeniu ślady wskazują na obecność dwóch humanoidów.
Ślady w bezpośrednim sąsiedztwie kryjówki: nie stwierdzono / zatarte przez wiatr.
Analiza: Obiekt: "Zhaff" musiał posiadać przy sobie nadajnik/ta jednostka jest obecnie śledzona.

Manewr: Korzystając z zachowanych w bankach pamięci technik zlokalizować możliwe obiekty śledzące i zanalizować w przypadku pozytywnego rozpoznania.

Swoboda manewrowa w zakresie osady.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Nie wykryto żadnych sygnałów radiowych / namierzających / przechwytujących naprowadzanych na jednostkę HK
Przy kontakcie z obiektem "Zhaff" poprzez manewr przeszukiwania wykluczono możliwość posiadania przez obiekt zewnętrznego nadajnika
Manewr: Podążyć w kierunku kryjówki.

Analiza: Repriorytezacja zadań i posiadanych informacji.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Analiza: Obiekt "Kama the Hutt" nie wykazuje zainteresowania obiektem "Zhaff".
Sugerowana rewizja priorytetów: uznać obiekt "Zhaff" za nieistotny

Storm, Mason - istotność z punktu widzenia operacyjnego:
- powiązania z obiektem "Lord Rainer"
- jednostka o rzekomej wysokiej wartości bojowej, klasa "najemnik", potencjalny współpracownik
- możliwość wykorzystania obiektu do wydostania się z obecnej planety pobytu

Kontakt fizyczny z obiektem "Storm, Mason", ze względu na brak danych o jego lokalizacji, uznano za "problematyczny"

Docierasz do kryjówki nr 3
Manewr: Sprawdzić dokładnie kryjówkę nr. 3, w przypadku jego bezpieczeństwa.

Analiza: Przeprowadzić dokładną analizę metod zdobycia danych personalnych obiektu Storm, Mason. Rozważyć możliwości obiektu: Zhaff, wraz z uwzględnieniem możliwości poszukiwania tej jednostki w celu kontrataku.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Lokacja niezamieszkana przez rozumne formy życia. Zapewnione bezpieczeństwo.

Storm, Mason - możliwości zdobycia danych na temat obiektu:
- wywiad środowiskowy (grupa docelowa: bywalcy miejscowych lokali, piloci, mieszkańcy, "najemnicy"). Źródło informacji: wątpliwe. Działanie: niewskazane.
- pozostawienie wiadomości w sieci lokalnej za pomocą komunikatora własnego / obiektu "Zhaff" (niskie prawdopodobieństwo sukcesu)
- stwierdzenie braku możliwości zdobycia niezbędnych informacji i porzucenie strategii związanych z obiektem "Storm, Mason"

Alternatywne cele / działania:
- kontakt z obiektem "Lord Rainer" w celu uzyskania informacji zwrotnej / dalszych wytycznych / danych operacyjnych
- porzucenie dotychczasowych i wypracowanie własnych priorytetów
Manewr: Podłączyć się do końcówki terminala i przeanalizować sieć w poszukiwaniu nowych zleceń.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

[Szukasz w sieci lokalnej zleceń miejscowych, czy w - powiedzmy - intercomie, tych większych, międzyplanetarnych?]
[Oba typy.]



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Sieć lokalna oferuje:

"Poszukuję chętnego do odzyskania pojazdu z rąk Ludzi Pustyni. (Więcej informacji...)"

"Potrzebny specjalista do spraw rozwodowych. (Więcej informacji...)"

Przewidywany typ zadania: zabójstwo (cel: małżonek)

"Właściciel plantacji na wschód od Anchorhead poszukuję myśliwych do wybicia wraithów. (Więcej informacji...)


Pierwsza strona sieci ogólnej:

"Korporacja Czerka poszukuje wykwalifikowanych pracowników do ochrony placówek w sąsiedztwie Krain Cienia. Dogodne wynagrodzenie, wymagane wysokie kwalifikacje. (Więcej informacji...)" - Kashyyk

Przewidywany typ zadania: konfrontacja / eksterminacja przedstawicieli rasy Wookie / innych autochtonów

"Poszukiwani specjaliści do spraw negocjacji biznesowych. Pożądane sprawne i dyskretne działanie. (Więcej informacji...)" - Naboo

Przewidywany typ zadania: wymuszenie / zastraszenie / porwanie / zabójstwo / negocjacje przy użyciu argumentu siły

"Poszukiwani specjaliści do przechwycenia zabezpieczonego celu. Niezbędne doświadczenie bojowe, mile widziane przeszkolenie wojskowe. Sowite wynagrodzenie. (Więcej informacji...)" - Bespin

Przewidywany typ zadania: porwanie / zabójstwo. Prawdopodobna praca w grupie i / lub konfrontacja z grupą zorganizowaną.
Manewr: Poszukać najemników oferujących swe usługi, zasięg: lokalny.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Spostrzeżenie: Statystycznie istotna większość miejscowych najemników przebywa(ła) w lokalu "Kamy the Hutta". Inne sugerowane miejsce poszukiwań - port Mos Ila.
Analiza: Ocenić bieżące priorytety i zadania.

W przypadku niskiej wartości obecnych zadań skontaktować się z jednym z lokalnych pracodawców.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Analiza: Nakład energii potrzebnej do znalezienia danych odnośnie poprzednich priorytetów jest niewspółmiernie wysoki w stosunku do ewentualnych korzyści.
Sugerowane działanie: podjęcie któregoś z lokalnych zadań / wykorzystanie programów bojowych lub negocjacyjnych do znalezienia transportu i podjęcie któregoś z zadań międzyplanetarnych (przewidywany wyższy zysk).
Analiza prawidłowa.

Przeskanować dane o zleceniu lokalny; małżonek, oraz interplanetarnym; przechwycenie zabezpieczonego celu.
Oba zadania mają relatywnie niski współczynnik ryzyka i pozwalają na zdobycie gotówki niezbędnej do uzupełnienia ekwipunku.
Manewr: Sprawdzić stan konta.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

← Star Wars
Wczytywanie...