Organizatorium 3

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Mortton dnia poniedziałek, 20 września 2010, 17:57 napisał

Mi przynajmniej to nie przeszkadza, ale lepiej żeby nie było miesięcznych zastojów.


A ktoś tu mówi o miesięcznych zastojach?
Odpowiedz
Nie mówie, że ktoś mówi o miesięcznych zastojach, ale czasami tydzień potrafi się przeciągnąć w miesiąć.
Odpowiedz
Mówisz zatem o hipotetycznych miesięcznych zastojach Z matmy zawsze byłem cienki, ale do trzech liczyć jeszcze umiem, więc u mnie trzy dni to trzy dni.

[Dodano po 3 dniach]



[Dodano po 9 godzinach]

Proponuję, żebyście sprawdzali swoje tematy, bo czasami pojawiają się błędy na forum i może Wam nie wyświetlać, że wrzuciłem odpowiedź.

[Dodano po 13 dniach]

Panowie i Panowie, nie miałem prądu przez ostatnie dni, stąd moja nieobecność i brak odpowiedzi. Zajmę się tym najszybciej i najlepiej, jak się da. Niezależne to było ode mnie, a od sąsiada złodzieja.
Odpowiedz
Rękę mu obciąć za to, że było wstrzymanie!
Nie liczy się cel a droga do niego

Who's the more foolish: the fool, or the fool who follows him?- Obi-Wan Kenobi
Odpowiedz
Weź pogoń Morttona, bo ja już ponad tydzień czekam
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Dobra jestem, żyje powróciłem. Poprostu tak byłem zawalony nauką, że miałem mało czasu. Ale postaram się aby takich przestojów nie było.
Odpowiedz
Przepraszam panów za lekki przestój. Ostatnimi czasy przy komputerze bywam bardzo rzadko, a jeśli już w ogóle, to tak jak teraz o nieludzkich godzinach, gdzie mózgownica walczy ze mną i oszukańczo usiłuje się wyłączyć. Postaram się jednak to zmienić, bo już wszystkim porozwijały się wątki do pewnych ciekawych momentów. Sam jestem ciekaw co tam wymyślicie, nie moje niechciejstwo jest tu czemuś winne. Przypuszczam, że na fali radosnej atmosfery dzisiejszego święta odpiszę wszystkim jak trzeba.
Odpowiedz
Znikam na parę dni. Wracam w poniedziałek. By nie stopować sesji przeze mnie niech się szlajam jako npc. Wiktul napisz mi później jak wyglądały postępy fabularne. Dziękować.
Nie liczy się cel a droga do niego

Who's the more foolish: the fool, or the fool who follows him?- Obi-Wan Kenobi
Odpowiedz
Żaden problem, odpowiedź na Ciebie czeka. Reszta zawodników - zbliżamy się nieuchronnie do (wiekopomnych, epickich, och-ach) zakończeń, więc sami wiecie co

[Dodano po dobie]

Ma ktoś pojęcie co się dzieje z Mahdim?

[Dodano po 23 dniach]

Nieoczekiwana przerwa, dwa dni mnie nie było praktycznie przy kompie. Dziś dostaniecie odpowiedzi
Odpowiedz
← Star Wars

Organizatorium 3 - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...