Parodie użytkowników...

Ati tamto poprzednie zdjęcie, bardziej przypomina Ciebie niż te które pokazałaś, to bardziej przypomina Enethera.
BLEACH

Polecam do obejrzenia.



Odpowiedz
Obawiam się, że za mało mnie znasz, żeby wygłaszać tak ostateczne wyroki. A to mają być parodie, nie portrety.
Odpowiedz
Chodzi o to, by użytkownicy zostali przedstawieni w śmieszny sposób poprzez wyróżniające ich cechy, a że cie za dobrze nie znam, Ati to jedyne po czym moge cie oceniać to Avek i podpisik:P No i szczerze mówiąc po fryzurze dziewczyny z avka bardziej mi przypominasz tę dziewczynę ze zdjęcia wyżej niż tego kota:P

Z drugiej strony, to nie możesz być ty, Enether, ponieważ ty jesteś tym gryzionym przez kotowampira kotem:P
Odpowiedz
Mnie to bardziej pasuje do ego Mara

A mnie znajdziecie?
Odpowiedz


A zgadnijcie czego to jest parodia
Odpowiedz
Okładki Gazety???
Zobaczymy co wymyślą...
Znajdzie ktoś mnie???
Odpowiedz
ano niezłe niezłe
Oczywiście że sie nie obaraże
Odpowiedz
Mnie tak łatwo nie znajdziecie ;]
Tril Khaerin
[font=\"Courier New\"]Motto: Praca w Faerunie nie wymaga skłonności masochistycznych. Są one jednak bardzo wskazane.[/font]

Mammon spał. A odrodzona Bestia potęgę swą na Ziemi budowała, a liczby jej wyznawców rosły w legiony. I przemówili poprzez Czas i plony w gorejącym ogniu poświęcone, a z przemyślnością lisią to uczynili. I tak oto nowy świat zbudowali, na obraz swój i podobieństwo, jako w świętych słowach przyrzeczone było, a o Bestii owej dzieciom swym powiadali. A gdy Mammon zbudził się, marnym jeno był naśladowcą.

Księga Mozilli, 11:9




Odpowiedz
A może ktoś spróbuje znaleźć coś co może mnie obrazi?

A to dla ciebie Tril, tylko się nie obraź.

BLEACH

Polecam do obejrzenia.



Odpowiedz
A może coś do mnie jeszcze znajdziecie oprócz kapliczki Innosa? Ja w to wierzę
[font="Courier"]"In noreni per ipe,
in noreni cora;
tira mine per ito,
ne domina.
In romine tirmeno,
ne romine to fa,
imaginas per meno per imentira."[/font]

[font="Courier"]"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło"[/font]
[font="Courier"]"Nigdy nie znajdziesz prawdziwego przyjaciela, jeśli sam nie umiesz nim być..."[/font]
[font="Courier"]Hej, Ty lepiej czytaj moje posty, a nie sygnaturę.[/font]
Odpowiedz
Jestem ciekaw czy znajdzie ktoś coś na mnie.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Tylko ja nie czaję powiązania?
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Widać, że na Twoim awatarze koleś cierpi i tylko to znalazłem w google wpisując "cierpiący człowiek".
BLEACH

Polecam do obejrzenia.



Odpowiedz
Wymiękasz, koleś Nie dasz mi rady! A tak naprawdę nie mogę się doczekać, aż sam się tu nie znajdę ;D
Odpowiedz
← Użytkownicy

Parodie użytkowników... - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...