Jugg Juggiem- wszystko o Juggu

Holandia jest spoko:D Te wiatraki, tulipany i nasi hydraulicy:D
Odpowiedz
...legalna marihuana...

Czy twój nick pochodzi od mecha GDI z Tiberium Wars?
Odpowiedz
Jak już wyżej wspomniałem mój nick pochodzi od Juggernaut'a z X-menów i komiksów Marvel'a i nie ma on żadnego związku z innymi Juggernaut'ami w grach:P Juggernaut po angielsku znaczy moloch a to idealna nazwa dla wszelkiego rodzaju trudnych przeciwników w grach:D
Odpowiedz
Nie doczytałem. Wybacz.

Lubisz więc komiksy Marvela. A jakieś inne? ; ) Wymień najlepiej te ulubione.
Odpowiedz
znaczy sie tu sie troche nie zrozumieliśmy bo nie czytałem komiksów marvela tylko wiem skąd się wzięła postać, od której wziąłem nick:P

a jeżeli chodzi o komiksy to w dzieciństwie czytałem kaczora donalda i teraz czyta mój brat a ja czasem sobie też zajrze:D:D:D:D:D

jakoś wole książki od komiksów:P

a od razu wspomne jakie książki czytam bo niewiele ich jest a na pewno takie pytanie padnie:P

więc tak: cała seria Harry'ego Potter'a, wszelkie książki o Gwiezdnych Wojnach, co niektóre lektury szkolne ( mało tych fajnych ale jednak) i teraz po przeczytaniu jeszcze 3 książek o SW mam zamiar kupić sobie serię Dziedzictwa bo mi kumpel polecił i Władcę pierścieni bo sam postanowiłem sie za to zabrać no i Hobbit:P Najchętniej bym sobie poczytał przygody człowieka, krasnoluda i elfa co to podróżują razem w poszukiwaniu przygód i niszczą zło jak w większości RPG'ów więc jeżeli coś takiego lub podobnego macie to możecie mi polecić
Odpowiedz
A czytałeś jakąś mangę? np. FullMetal Alchemist...
[font="Courier"]"In noreni per ipe,
in noreni cora;
tira mine per ito,
ne domina.
In romine tirmeno,
ne romine to fa,
imaginas per meno per imentira."[/font]

[font="Courier"]"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło"[/font]
[font="Courier"]"Nigdy nie znajdziesz prawdziwego przyjaciela, jeśli sam nie umiesz nim być..."[/font]
[font="Courier"]Hej, Ty lepiej czytaj moje posty, a nie sygnaturę.[/font]
Odpowiedz
nie, ale szukam mangi naruto:P całe anime obejrzałem jak na razie a chce wiedzieć co jest dalej:P
Odpowiedz
Aha ja polecam Ci anime Fullmetal Alchemist. Możesz sobie oglądnąć na Kreskówka.pl. To anime jest po prostu świetne, tak samo jak manga, którą możesz nabyć w saloniku prasowym, np. Kolporter.

Ulubiony kolor?
Jakiego koloru nie lubisz? (niech zgadnę - różowy )
[font="Courier"]"In noreni per ipe,
in noreni cora;
tira mine per ito,
ne domina.
In romine tirmeno,
ne romine to fa,
imaginas per meno per imentira."[/font]

[font="Courier"]"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło"[/font]
[font="Courier"]"Nigdy nie znajdziesz prawdziwego przyjaciela, jeśli sam nie umiesz nim być..."[/font]
[font="Courier"]Hej, Ty lepiej czytaj moje posty, a nie sygnaturę.[/font]
Odpowiedz
A co sądzisz o kobietach ? I jak widzisz kobietę idealną dla siebie? Ja się mieszczę w wymaganiach?
Odpowiedz
ulubiony kolor- jadeitowy
nielubiany kolor.... hmmmmm chyba szary bo taki nudny i.... szary:P


oż kur takiego pytania sie nie spodziewałem:P cóż szowinistą nie jestem ale niektóre kobiety zachowują się idiotycznie w niektórych momentach:P cóż ja nie patrze na świat tak by ktoś był gorszy lub lepszy od drugiego... jak mężczyźni zachowują się jak bezrozumne orangutany to z drugiej strony wyskakują takie "dody"- nieakceptujące swojego wyglądu plastikowe laleczki w króciutkich różowych spódniczkach i blond włosach która dała by d**y nawet pięciolatkowi gdyby tylko miał 5 dych by se mogła wcisnąć jeszcze więcej plastiku pod skórę gdzie sie da i by zrobić sobie 3 metrową 10 kilogramową tapetę na twarzy i jeszcze do tego sie uperfumować tak by wszyscy wokoło musieli zakładać kombinezony w razie promieniowania

jednak jak spotkam porządną, ubraną w normalne ciuchy kobietę która spotyka się z przyjaciółkami, to sie uśmiechnie tu, to tam i z którą da sie normalnie porozmawiać i która wie ile jest 2+2 razy 2 przez 2 odjąć 2...... no po prostu inteligentna, akceptująca siebie nie uginająca się pod ciężarem plastikowych piersi i makijażu po którym nie można poznać czy to jej prawdziwa twarz to po prostu będe w siódmym niebie:P więc to wszystko zależy od osobowości, która wpływa także na wygląd:P

a idealna kobieta...... cóż chyba naturalnie ładna, wystarczająco mądra i inteligentna oraz potrafiąca okazywać emocje odpowiednie do okazji 14-15'olatka z poczuciem humoru i mniej więcej interesująca się tym co ja lub chociaż samym mną za to jakim jestem:P

poczytałem parę twoich postów i uważam że wydajesz sie rozsądna i nie masz zaburzeń psychicznych:P pewnie twoja zewnętrzna strona jest tak samo urodziwa jak i wewnętrzna więc jedyne co nie pasuje to to iż masz 20 lat i możesz się mną nie interesować (co jest bardzo prawdopodobne:P)

dlaczego mi nie pasuje że masz 20 lat? bo to może trochę dziwnie wyglądać gdy 15 latek metr sześcdziesiąt pięć czy jakoś tak będzie chodził z 20 latką pewnie około metr osiemdziesiąt:P ale gdybym pojawił się na świecie 5 lat wcześniej to może....
Odpowiedz
Po co założyłeś ten temat?
[font="Courier"]"In noreni per ipe,
in noreni cora;
tira mine per ito,
ne domina.
In romine tirmeno,
ne romine to fa,
imaginas per meno per imentira."[/font]

[font="Courier"]"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło"[/font]
[font="Courier"]"Nigdy nie znajdziesz prawdziwego przyjaciela, jeśli sam nie umiesz nim być..."[/font]
[font="Courier"]Hej, Ty lepiej czytaj moje posty, a nie sygnaturę.[/font]
Odpowiedz
"Zainspirowały mnie tematy, w których zadajecie pytania użytkownikom by się czegoś o nich dowiedzieć. A że jestem tutaj nowy i strasznie mi sie nudzi to chętnie odpowiem na ewentualne pytania, byście się czegoś o mnie dowiedzieli "
Odpowiedz
szczerze mówiąc jeszcze nic mnie nie przekonało do tego by kochać swój kraj (głównie przez władze polityczne które podejmują same głupie decyzje) a więc nie jestem
Odpowiedz
Jesteś praworęczny czy leworęczny?
[font="Courier"]"In noreni per ipe,
in noreni cora;
tira mine per ito,
ne domina.
In romine tirmeno,
ne romine to fa,
imaginas per meno per imentira."[/font]

[font="Courier"]"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło"[/font]
[font="Courier"]"Nigdy nie znajdziesz prawdziwego przyjaciela, jeśli sam nie umiesz nim być..."[/font]
[font="Courier"]Hej, Ty lepiej czytaj moje posty, a nie sygnaturę.[/font]
Odpowiedz
praworęczny ale lewej też czasem użyję
Odpowiedz
Jakie jest Twoje hobby?
[font="Courier"]"In noreni per ipe,
in noreni cora;
tira mine per ito,
ne domina.
In romine tirmeno,
ne romine to fa,
imaginas per meno per imentira."[/font]

[font="Courier"]"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło"[/font]
[font="Courier"]"Nigdy nie znajdziesz prawdziwego przyjaciela, jeśli sam nie umiesz nim być..."[/font]
[font="Courier"]Hej, Ty lepiej czytaj moje posty, a nie sygnaturę.[/font]
Odpowiedz
Moje zainteresowania: Gitara, Naruto, Star Wars, gry MMORPG, kultura japońska, kultura chińska, muzyka, wszystko związane ze światem fantasy(smoki, elfy,orkowie), gry komputerowe, ping-pong, koszykówka, baseball,filozofia,aktors two,spotykanie się ze znajomymi no i NWN2:D

to jest z mojego profilu, tylko tym się aktualnie zajmuję, poszerzam swoją wiedzę i umiejętności w tych dziedzinach więc to wszystko to moje hobby:P
Odpowiedz
A chciałeś się kiedykolwiek nauczyć japońskich znaków? ja tak
[font="Courier"]"In noreni per ipe,
in noreni cora;
tira mine per ito,
ne domina.
In romine tirmeno,
ne romine to fa,
imaginas per meno per imentira."[/font]

[font="Courier"]"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło"[/font]
[font="Courier"]"Nigdy nie znajdziesz prawdziwego przyjaciela, jeśli sam nie umiesz nim być..."[/font]
[font="Courier"]Hej, Ty lepiej czytaj moje posty, a nie sygnaturę.[/font]
Odpowiedz
próbowałem ale niewiele z tego wyszło:P głównym problemem był sposób ich narysowania by wiedzieć że to konkretnie to a nie co innego:P
Odpowiedz
← Użytkownicy

Jugg Juggiem- wszystko o Juggu - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...