Rozpoczęto zdjęcia do VIII części Gwiezdnych Wojen - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

dunio1,
Nie podoba mi się że kolejna część wychodzi. Nie mam nic przeciwko kolejnemu filmowi SW, ale nie kontynuacji
krzyslewy,
Obecność Benicio Del Toro w obsadzie to doskonała wiadomość. No i teraz wiemy, że kolejna część będzie rozgrywała się od razu po końcówce siódmej - bez sporych przeskoków czasowych.
remnaxel,
Naprawdę świetna wiadomość akurat szukałam informacji na ten temat i trafiłam na to forum
Ati,

Ochłonęliście już po "Przebudzeniu Mocy"? Twórcy najwyraźniej tak, ponieważ na planie kolejnej części "Gwiezdnych Wojen" padł pierwszy klaps i rozpoczęto zdjęcia. Z tej okazji pojawił się też specjalny filmik, trwający całe, emocjonujące 40 sekund.

star wars, star wars viii

W ósmej części, jeszcze pozbawionej podtytułu, ponownie zobaczymy Daisy Ridley jako Rey, Johna Boyegę w roli Finna oraz Carrie Fisher jako generał Leia. Możemy mieć także nadzieję na nieco dłuższy występ Marka Hamilla. Dzisiaj także potwierdzono, że do obsady dołączy również Benicio del Toro i Laura Dern (pamiętacie Dr Ellie Sattler z Parku Jurajskiego?).

Premiera filmu planowana jest na 14 grudnia 2017 roku, a za scenariusz i reżyserię odpowiadać będzie Rian Johnson. Czekacie?

Wczytywanie...