JR_N7 - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Dalejdoichgardelwyrzanacic,

Cytat

Ulubiony Mass Effect to chyba "dwójka"

To piona, ja też tego najbardziej lubię .
JR_N7,
Na pierwszym miejscu obsadziłbym "Cmętarz zwieżąt" S. Kinga, głównie za piekielnie ponury klimat i świetne przedstawienie nowoangielskiej wsi. No i zakończenie... Zapada w pamięć
Dalej chyba wymienię nie tyle książkę, co zbiór opowiadań Joe Hilla (syna Kinga) "Upiory XX wieku". Niedługo powinien na łamach GEXE ukazać się mój felieton dot. i Hilla, i Kinga, gdzie wszystko ładnie opiszę, ale tutaj powiem, że głównym powodem utrwalenia tego zbioru jest jego różnorodność i wszechstronność Hilla.
Trzecie miejsce? Kandydatów jest tak wielu, że nawet nie jestem w stanie ich wszystkich wymienić. Ograniczę się więc tylko do dwóch pierwszych miejsc
Charon,
Trzy książki, które najbardziej zapadły ci w pamięć . Oczywiście uzasadnij
JR_N7,
Ulubiony Mass Effect to chyba "dwójka", bo momentami stwarzała namiastkę epickości (zawsze powtarzam, że w grach nie ma epickich momentów, są tylko powodujące szybsze bicie serca) i nawet ładnie wyglądała. Trójka też może być.
Z nieludzkich ras chyba najbardziej lubię quarian, bo to z nich wywodziła się Tali. No i mieli niezłe zdobycze technologiczne.
Zdecydowanie preferuję Sheparda płci męskiej. Nigdy nie lubiłem grać kobietami.
Dalejdoichgardelwyrzanacic,
Który Mass Effect był twoim ulubinym?
I którą z ,,nieludzkich" ras najbardziej lubisz?

[Dodano po 8 minutach]

I jeszcze:
Jakiej płci Szeparda lubiłeś najbardziej?
JR_N7,
4. Nick wskazuje na to, że lubię Mass Effecta Ogólnie jedną z moich pasji jest astronomia i to właśnie te "kosmiczne" zajmują u mnie pierwsze miejsce, ale wychowywałem się na grach z Pegasusa i do dziś lubię porządną rozwałkę. Sporo szpilałem też w GTA III, VC i SA.
x2-0.3475238945703 - Czemu nie?
124 - Jeśli znajdę odrobinę czasu to może się skuszę
8. - MMORPGi to fajna sprawa, ale często (i gęsto) gry oparte na modelu F2P to tak naprawdę P2W i bez inwestowania dodatkowych środków nie można sobie za wiele pograć
666 - wyznanie religijne to sprawa prywatna, w związku z czym na to pytanie nie udzielę odpowiedzi
Dalejdoichgardelwyrzanacic,
Nie spalą po młotku ...
4.Jakie gry preferujesz (hack&slash, cRPG ,,kosmiczne", czy coś jeszcze innego)?
x2-0.3475238945703. Czy zaspamisz mi pytankiem w moim temacie?
124. Zamierzasz kiedyś grać w Wilkołaka (naszą grę forumową opartą na mafii)?
8. Co sądzisz o MMRPGach?
666. Jakiego wyznania religijnego, jeśli w ogóle jesteś?
JR_N7,
1. Ulubiona zupa? Hmm... Zup nie jadam, ale, skoro muszę odpowiedzieć, to wybiorę grochówkę. Po prostu smakuje najlepiej i ma to "coś"
2. Pewnie zaraz użytkownicy GEXE będą chcieli spalić mnie na stosie, ale muszę przyznać, że w systemy RPG nie grywam Miałem malutką styczność z Warhammerem, co zaowocowało dalszą sympatią do gier komputerowych osadzonych w tym uniwersum.
3. Najwięcej gram w koszykówkę, oglądam NBA i można powiedzieć, że jestem fanem tego sportu (jeśli chodzi o ekipę, to Detroit Pistons) Grywam też w piłkę nożną (ulubiony klub: Chelsea Londyn) i futbol amerykański (Baltimore Ravens).
Wiktul,
1. Jaka jest Twoja ulubiona zupa? Podaj uzasadnienie.
2. W jaki system RPG grywasz najczęściej?
3. Jaki sport uprawiasz, jakie lubisz oglądać?
JR_N7,
Przeglądałem działy GEXE i dotarło do mnie, że tak naprawdę nikomu nic o sobie nie powiedziałem, a przecież debiut już mam za sobą (zapowiedź Mass Effect 4). Pytajcie więc o co tylko chcecie. Postaram się odpowiedzieć
Wczytywanie...