Premiera Dungeon Siege III przesunięta

Czytano: 1719 razy

Smutna wiadomość dla osób oczekujących premiery trzeciej części Dungeon Siege. Square-Enix, firma będąca wydawcą wspomnianej wcześniej gry, poinformował, że tytuł, nad którym pracuje studio Obsidian Entertainment pojawi się dopiero 17 czerwca na europejskich półkach sklepowych.

dungeon siege iii

Niestety, do tej pory nie została podana żadna przyczyna przesunięcia premiery Dungeon Siege III, które pierwotnie w Europie miało zadebiutować 27 maja. Dodatkowy czas w oczekiwaniu na grę mogą wykorzystać osoby, które nie zdecydowały się na przedpremierowy egzemplarz gry. Jego zamówienie będzie owocować dostępem do czterech unikalnych przedmiotów, które z pewnością ułatwią podróżowanie po świecie.

Udostępnij:
Udostępnij na Blipie Udostępnij na Twitterze Udostępnij na Facebooku
Autor: Ammon
Dodano: piątek, 08 kwiecień 2011

Komentarze

Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się! Nie masz konta? Załóż nowe!



Unikalny kod bezpieczeństwa


Tokar
piątek, 08 kwiecień 2011 (17:14)
Niedobrze, nie podoba mi się to. Coraz mocniej to śmierdzi sytuacją, jaka miała miejsce w przypadku "Alpha Protocol", a to nie wróży niczego miłego. Mimo wszystko czekam i mam nadzieje, że aby w to grać nie będę musiał zaciskać zębów z irytacji.
Strażnik
sobota, 09 kwiecień 2011 (18:55)
I tak cię podziwiam Tokarze - ty zaciskasz zęby, ja po prostu nie gram :)
Tokar
sobota, 09 kwiecień 2011 (20:04)
Nawet nie wiesz co tracisz ;)
Strażnik
sobota, 09 kwiecień 2011 (20:58)
Tracę zbędne nerwy i irytacje oraz pryszcze na twarzy ;) A zyskuję czas na bardziej dopracowane produkcje lub inne pasje :P
Rekrutacja GameExe