Watch Dogs – Zwiastun i gameplay

Watch_Dogs do jeden z kandydatów do gry roku – no, jak się tylko pojawi na rynku. Na razie jednak zapowiada się świetnie. Gra zabierze nas do Chicago pełnego nowych technologii, a największym atutem bohatera będzie umiejętność hakerstwa. Aiden Pearce, były przestępca, potrafi włamać się do każdego, choćby najbardziej strzeżonego systemu. Może włamać się do czyjejś komórki, podłączyć się do miejscowego monitoringu, a to tylko jedne z wielu możliwości, jakimi dysponuje w otwartym świecie, w którym nie braknie zadań do wykonania.

watch_dogs

Watch_Dogs to w jeszcze większym skrócie sandboxowa gra akcji z widokiem TPP. Tworzy ją Ubisoft Montreal już od paru ładnych lat. Wyznaczona data premiery na PC, PS3 i Xbox 360 to 19 listopada 2013 roku – w Polsce ujrzymy ją trzy dni później.

Przechodząc do sedna wiadomości – na targach E3 Ubisoft zaprezentował nowy zwiastun gry, chociaż... nie taki znowu nowy, gdyż trailer pojawił się wcześniej, dzięki wyciekowi. Jednak nie zaszkodzi obejrzeć go po raz kolejny, tym razem z polskimi napisami.

Ale już na pewno nowość stanowi gameplay pokazujący podstawowe elementy rozgrywki – między innymi jazdę samochodem, walkę oraz hakowanie. Czy ktoś z was uległ ekscytacji nowego tworu Ubisoftu, Watch_Dogs? A może pozostajecie odporni na jego urok?

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...