riese

The Elder Scrolls V: Skyrim – Premiera Hearthfire na PC

"Hearthfire", nowe DLC do "Skyrima", umożliwiające wybudowanie własnego mieszkania, ukazało się dziś na PC w cenie około 5 euro. Niestety – Polacy znów pozostali bez możliwości wypróbowania rozszerzenia. Czy kiedykolwiek dane będzie zagrać nam w "Hearthfire" i "Dawnguard"?

skyrim heathfire

Na razie na to się nie zanosi. Cenega twierdzi, że "negocjuje". Trwa to już ponad miesiąc, a trzeba przyznać, że wiele osób w Polsce czeka na jakąś pewniejszą informację, co skutkuje obniżeniem reputacji polskiego wydawcy. Mimo kilku dobrych polskich dubbingów, dostaliśmy "Torchlighta 2" i "Borderlandsa 2" bez napisów, a rozszerzenia do gry roku do tej pory u nas się nie ukazały. Podobne niesmaki pojawiają się także w stosunku do Bethesdy, gdyż "Heathfire" i "Dawnguard" nie pojawił się jeszcze na PS3. Amerykańskie studio twierdzi, że nie jest to wina Sony, ale ich problem, który starają się rozwiązać. Na pocieszenie mogę stwierdzić, że oceny dodatków nie dorównują podstawce. Średnia na metacritic "Dawnguard" wynosi 73/100, a "Heathfire" tylko 53/100.

Komentarze

0
Gość_Sciass* ·
Zawsze można wejść tu: http://www.keye.pl/ga...hgame/game/146 i zakupić sam klucz,
wpisać w steamie i Voilà - zakupione DLC.
0
·
Nie jestem pewien, czy to nie koliduje z polską wersją gry.
0
·
Ja jestem w stanie "wybaczyć" cenędzy, jeśli wydadzą jednocześnie Hearthfire i Dawnguarda z dubbingiem (jestem dobrej myśli) - choć to pewnie mało prawdopodobne może tak długo opóźniają premiere, bo od razu tworzą dubbing?
0
·
@krzyś - może będzie jak w ME2, niespolszczone dodatki wyświetlały się w oryginalej wersji.

Dodaj komentarz

 
 
Wczytywanie...