The Elder Scrolls V: Skyrim

The Elder Scrolls V: Skyrim – Bethesda niepewna losu "Dawnguard" na PS3

Autor: Krzysztof "krzyslewy" Lewandowski · Opublikowano: piątek, 31 sierpnia 2012

Po aferze z "Dawnguard", które mogło nie pojawić się na PC, Bethesda dalej ma kłopoty, ale tym razem z przeniesieniem dodatku na PS3.

skyrim, dawnguard

My musimy jeszcze czekać na pierwsze rozszerzenie do "Skyrim" – Cenega jest w trakcie negocjacji i prawdopodobnie, jeśli uda im się wynegocjować wydanie "Dawnguard" to pojawi się on w pudełku, co pewnie ucieszy polskich graczy. Niestety na razie nie jest to pewne i czekamy na dalsze informacje, a tymczasem developerzy z Bethesdy, choć się jeszcze nie poddali, to przyznają, że nie są pewni, czy uda im się przenieść "Dawnguard" na PS3. Współpracują z Sony, ale sprawy się komplikują z tego powodu, że DLC jest duże, a oni nie pracują tylko przy nim.

Na razie nie wskazuje nic na to, aby "Dawnguard" szybko zawitał na PS3. Na Xbox 360 pojawił się w czerwcu, na PC w sierpniu. Ciekawe, co będzie z drugim DLC – "Hearthfire", którego premiera została wyznaczona na 4 września, ale na razie tylko na Xbobx 360.

Komentarze

Gość_SirXan* · sobota, 1 września 2012, 11:41
0
A to heca! Myślałem, że PC (moja wybrana maszyna do granie) będzie obiekt prześladowany i dyskryminacja.
Biedni fanów PS3. Wojna o dostęp gier i podział platformy (PC i konsole) nadal trwa...
Cryticus · poniedziałek, 3 września 2012, 13:18
0
Siedząc ostatnio, trochę na forum Bethesdy , powiem tak każdy tematu który dotyczy ps3 jest wypełniony wkurzonymi ludzmi, którzy mają, już dość Bethesdy, i po prawdzie to nikt już tam nie wierzy w to co mówi Bethesda skoro już zapytany Hines mówi że podobno Dawnguard chodzi, ale tylko u części a u części nie, co jest dziwną wymówką zważywszy że identyczna sytuacja jest z samą podstawką a jej jakoś naprawiać nie chcą.

Dodaj komentarz

 
 
Wczytywanie...