The Elder Scrolls V: Skyrim

The Elder Scrolls V: Skyrim – Dawnguard na Steam

Autor: Krzysztof "krzyslewy" Lewandowski · Opublikowano: piątek, 3 sierpnia 2012

Pamiętacie może bardzo nieprzyjemną sprawę związaną z dodatkiem do "Skyrim" – "Dawnguard"? Jeśli nie, to zapraszam tutaj.

skyrim, dawnguard

Bethesda chyba postanowiła naprawić swój błąd, bo wczoraj wieczorem podczas QuakeConu niespodziewanie oznajmiła, że DLC "Dawnguard" jest już dostępne i można go pobrać za pomocą platformy Steam. Niestety nie dla Polaków.

W polskiej wersji Steam "Dawnguard" jest niedostępny, możliwe, że tak już pozostanie, więc pozostaje czekać nam jedynie na ewentualne pudełkowe wydanie od Cenegi. Oby polski wydawca nie zawiódł graczy.

Niepocieszeni nadal są posiadacze "Skyrima" na PS3, gdyż Bethesda nie udostępniła jeszcze na tą platformę rozszerzenia. Podobno już przeniosła go PS3, lecz ma problemy z wydajnością. Na szczęście zamierza je rozwiązać przed wydaniem, co się chwali, jednak w pamięci pozostanie ten niesmak po wcześniejszym fatalnym zachowaniu amerykańskiego studia.

Komentarze

Courun Yauntyrr · piątek, 3 sierpnia 2012, 14:11
0
Szczerze? Ten dodatek nie jest aż tak rewolucyjny, by się dla niego zabijać.
Bhaal998 · piątek, 3 sierpnia 2012, 14:20
0
Na początku byłem zafascynowany tym dodatkiem. Teraz już mi jest obojętne czy go wydadzą w Polsce czy nie...
Sosna · piątek, 3 sierpnia 2012, 15:13
0
Czyli jednak będzie na pc, tak jak sądziłem poprzednia wypowiedź była niefortunna i tyle.
Cryticus · piątek, 3 sierpnia 2012, 17:29
0
Sorry ale, fakt że chcą naprawić błąd przed wydaniem to nic chwalebnego znając życie, i inne dodatki od Bethesdy, to Dawnguard na ps3 musi być kompletnie nie grywalny, skoro wydali go na pc a gdzie sporo graczy nie może nawet włączyć gry, nie potrafią nawet wydać patcha w terminie, nie zamierzam płacić 20 euro za grę która po wydaniu zapewne puści z dymem mi konsole.

Dodaj komentarz

 
 
Wczytywanie...