riese

Shadowrun Returns – Premierowy zwiastun

Dotychczasowe materiały o Shadowrun Returns pochodziły z wersji alfa, dobrze więc jest wreszcie obejrzeć coś, co przedstawia pełną wersję gry. Mianowicie mowa tu o premierowym zwiastunie, prezentującym poszczególne klasy, jakie znajdziemy w produkcji studia Harebrained Schemes oraz pokazującym fragmenty rozgrywki. Jeśli kickstarterowa gra, stanowiąca połączenie klimatów cyberpunku i fantasy, Was zainteresowała, zapraszam również do przeczytania jej zapowiedzi.

shadowrun returns

"Shadowrun Returns" zadebiutuje na PC i tabletach 25 lipca.

Komentarze

0
·
Ale się jaram na tę grę.
0
·
Nie płoniesz sam, Matt.
0
Gość_mr T* ·
Mam pytanie.
Będzie wersja polska tej gry? Chodzi mi o napisy
0
·
Na ten czas nie, ale w przyszłości - kto wie. Nie można wykluczyć opcji przetłumaczenia "Shadowrun Returns" na język polski, lecz jest to raczej mało prawdopodobne. Niestety. Ale można zawsze doszlifować sobie angielski Ja mam przynajmniej takie plany, jednak łatwo nie będzie, bo mam awersję do obcych języków
0
Gość_SirXan* ·
Już zostało 6 dni do premiery Shadowruns! Cytat: "Będzie wersja polska tej gry? Chodzi mi o napisy" - Też dołączam do pytanie, bo słabo znam j.angielskiego.
0
·
Jak wyżej napisałem - na razie nie, lecz jasnowidzem nie jestem, więc w przyszłości ktoś może zechcieć nas przyjemnie zaskoczyć Chociażby jakaś grupa zajmująca się tłumaczeniami gier jak Graj po polsku czy Iron Squad albo sami twórcy kogoś zatrudnią.
0
·

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik SirXan dnia piątek, 19 lipca 2013, 15:26 napisał

Już zostało 6 dni do premiery Shadowruns! Cytat: "Będzie wersja polska tej gry? Chodzi mi o napisy" - Też dołączam do pytanie, bo słabo znam j.angielskiego.

SirXan, wybacz osobiste pytanie, ale...
niemal zawsze widzę w Twoich postach dziwną, niepoprawną składnię lub odmianę przez przypadki. Nawet myślałem, że może jesteś obcokrajowcem, który nie zna dobrze polskiej składni i przypadków (albo czasem wspomagasz się translatorem, który niestety też z reguły za dobry nie jest). A tu raptem dopytujesz się o polskie napisy i piszesz, że słabo znasz angielski... jestem trochę skołowany. No i nie miej mi tego za złe, ale jeśli jesteś Polakiem, to Twoje błędy są tragiczne.
0
Gość_SirXan* ·
@porfirion Cytat: "Twoje błędy są tragiczne." - TRAGEDIA!!!??? Przesadzasz i nie wiesz, co to znaczy słowo "tragedia". Trochę mniej złośliwości. Jestem niesłyszący i dlatego słabo uczyłem się j.polskiego w szkole dla normalni. Nie mówiąc o tym, że również mam kłopot do pamięci przypadki słownictwo. Nie mam problemu do czytanie, ale pisanie już tak, jeśli chodzi o przypadki i inne drobiazgi gramatyki. Jeśli moje teksty są fatalne, to masz rację, ale czy myślisz, że ja tak chciałem i że jestem zadowolony? Co mogę poradzić z moim wadach? Zaznaczam też, że do pisanie nie używam translator Google.
0
·

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik SirXan dnia piątek, 19 lipca 2013, 16:29 napisał

Jestem niesłyszący i dlatego słabo uczyłem się j.polskiego w szkole dla normalni. Nie mówiąc o tym, że również mam kłopot do pamięci przypadki słownictwo.

Przepraszam, nie chciałem być złośliwy, nie wziąłem takiej możliwości jak Twoja sytuacja pod uwagę Jeszcze raz przepraszam... chyba rację mają ci, co mówią "ciekawość - pierwszy stopień do piekła", bo z głupiej i właściwie niepotrzebnej ciekawości Cię uraziłem...
0
·
Ale Firefox podkreśla błędy takie jak literówki, a jeśli nie masz problemu z czytaniem i czytasz, to znajomość składni i poprawnej konstrukcji zdań wyrabia się w Tobie w sposób naturalny. Trochę naciągana ta wymówka.

Jeśli, jak piszesz nie jesteś zadowolony z tego stanu rzeczy, to w przypadku pisania powinieneś tym bardziej wykazywać się pietyzmem i kilkukrotnie sprawdzać i czytać swoje posty przed wysłaniem, nie mówiąc o tym, że jeśli wahasz się w przypadku jakiejś językowej zasady, bogactwo wiedzy trzymanej w przepastnych meandrach Internetu na pewno Ci z tym pomoże.
0
Gość_SirXan* ·
@porfirion Nie mam do Ciebie żalu i nie martw się. Miło mi, że przepraszasz. Już w porządku. Nie jesteś pierwszy przypadek, jakie spotkałem. To dobrze, że troszczysz się dobro język polski.
0
Gość_SirXan* ·
@Hassan' Wiem co masz na myśli. Ale poprawi tylko błędy ortograficzne w stopniu ograniczony. Ale nie poprawi to błędy przypadki i drobne gramatyki. Jak piszę komentarz w GameEXE, to firefox nie ostrzega mi o błędy przypadki i takie tam. Nawet Microsoft Office pozostawia wiele do życzenia, bo nie jest całkowicie wolny od błędy ortograficzne (naprawdę!). Jeśli chodzi o plugin do Firefox, to proszę podaj mi nazwa. Bo przyda mi się.
0
Gość_SirXan* ·
@Hassan Cytat: "kilkukrotnie sprawdzać i czytać swoje posty przed wysłaniem" - Łatwo Ci mówić. Nawet nie wiedziałem, który z przypadki pasuje. Również miałem kłopot do pamięci przypadki, żeby to zapamiętać wszystko. Ale nie poddaję się NIGDY i może w przyszłości to się zmieni. Mam taką nadzieję. P.S. Wszystko przez to, że w mojej większości latach często czytałem, a BARDZO RZADKO pisałem. Muszę częściej pisać, aby się rozwijać. Czytanie i pisanie to dwie różne dziedziny doświadczenie.
0
·
Również czekam na tą grę z niecierpliwością ale zwiastun to nie porywa.
0
·
Łiiiiii... Cyberelfy. Want it, need it!
0
·
Troche ,,strasznie" to wygląda...
0
·

Cytat

Troche ,,strasznie" to wygląda...


Cytat

Zgadzam siem z tym Dalejem. Gra wyglonda mi na stara taka jaka se z androida odple. wogule rzut izo to po co, skoro jest 3d? Co oni robia? intro wyglonda mi na bardzo slabe, nie to co przy tych od blizzarda. a wogule to elfy, trolle i cyberpank ze co? to gupie i mnie nie interesuje. '


0
·
Chodzi mi, że nawymyślali i zwiastun-klapa.
Nie gra.
0
·
Dobrzy bogowie, czy Tokar jest tym, który puka?
0
·

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik chades dnia środa, 24 lipca 2013, 22:41 napisał

tak patze i sie hyba poprzedni post niezapisal a powinien a to koleiny minus dla gexe i ja chyba pisac tu wiencej nie bende. Som wieksze fora gdzie ciekawej piszom np cdation i ten poltergaj. A tam to nawet o warhamerze 40t piszom a ja fanem jestem od kiedy brat ni porzyczyl don o war. a na cdaction wiencej ludzxi jest i sie tam szanujom a nie obrazaja w dysputoiwaniu jak tokarz mnie. jeszcze bym pisal bo zgadzam sie z dalejdogardelwyrzynacich bo gra intro ma ze slaidow i gameplaju a to jest zle. musze teraz isc spac bo school morning czeka a ja mam klasuwke z polaka.

0
·

Cytat

Dobrzy bogowie, czy Tokar jest tym, który puka?


Now... Say my name

Tak swoją drogą, żeby nie spamować ponownie - sam na ten tytuł czekam i ostrzę sobie na niego zęby. Tym bardziej, że to pierwszy poważny test dla kickstarterowego modelu tworzenia gier oraz powrotu klasycznych cRPG. Znaczy się, zakupię z pewnością. Może nie w dniu premiery, bo raz, że się już naciąłem w taki sposób na indie "Van Helsinga" i nadal pluję sobie w brodę (gierka smaczna, ale od strony technicznej oraz optymalizacyjnej woła o pomstę do nieba), a dwa, iż już cały swój budżet growy na najbliższe tygodnie wyprztykałem na wyprzedaży steamowej. Jednak, co się odwlecze...
0
·
Ja jeszcze raz uwierzę i kupuję jutro od razu. Jak się zawiodę, to będzie to ostatni (serio, ostatni!! jasssne) raz.
0
·
To mów czy fajne...

Bo też bym może kupił gjere o ,,Łiiii Cyberelfach", lecz musiałbym czekać na promocje na steamie, bo w sklepach nie będzie, ponieważ utrzymują ,,Englisz raśzm", a na necie za drogo
0
·
Jest promocja na Steamie, jeszcze przez 9 godzin, 10% mniej.
0
·
12 euro jak za taki tytuł to dużo nie jest - gdyby robiło go duże studio, kazaliby sobie bulić 49, albo 59. Szczególnie, że jak napisał Matt, gra jest w przedpremierowej obniżce.

W takiej samej obniżce, zabawna historia, był nowy dodatek do Civ5. Kosztował w przedpremierze 10% taniej, kupiłem go (Civ5, no weźcie), a potem przyszedł Gabe i zbawił świat promocją, znowu. I dodatek do Civa kosztować zaczął 40% taniej - podniesiono raban, następnego dnia, każdy z kupujących w przedpremierze dostał przeprosiny i kopię Civa4, wartego bez obniżek tyle samo co dodatek do piątki.
0
·
Nie obrażę się, jak teraz będzie podobnie. xD
0
·
Ciężko powiedzieć co mielibyśmy dostać w ramach rekompensaty w tym przypadku.

Swoją drogą, grą przede wszystkim zainteresowany jestem dlatego, że to pierwszy spośród hordy kickstarterowych produktów jadących głównie na nostalgii graczy. Ostatnio wszak jeden z największych kickstarterowych projektów wybuchł w twarz, kiedy okazało się, że gry na Ouyi mają sprzedaż rzędu 500 sztuk, 1000 sztuk... Sama konsola zaś zbiera co najwyżej przeciętne recenzje, a na projekt dano twórcom w ciemno kilka milionów.
0
·
Przekonamy się. 60 zł to nie jest fortuna, jestem w stanie zaryzykować. Ale tak samo mówiłem przy BG:EE... xD
0
·
Mnie nie stać na razie, ale jak bedzie conajmniej -50% to wtedy kupie, nie śpieszy mi się. Są rzeczy do grania przynajmniej do świątecznej wyprz.
0
·
Ściągam

[Dodano po 3 minutach]

Wtf, ściągnąłem w 2 minuty. oO

GRAM!
0
·
I jak, i jak?

My english is not very bad, but i dont know two things:
1. Is that game good?
2. Can i mean english in this game?

[Dodano po 53 sekundach]

Musiałem po angielsku przygotowuję się
0
·
A ta ta ta, stop. Pierwsze wrażenia będą jutro
0
·

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Matthias Circello dnia czwartek, 25 lipca 2013, 19:24 napisał

Ściągam

[Dodano po 3 minutach]

Wtf, ściągnąłem w 2 minuty. oO

GRAM!

Żądam relacji!
0
·
Tylko nie zapomnij ...
0
·
Nie będę wyprzedzał Hassana, ma zaklepane pierwsze wrażenia. Skomentuję pod artykułem.

Dodaj komentarz

 
 
Wczytywanie...