Nie ma nic lepszego na weekend, jak spokojnie usiąść i oddać się lekturze. Specjalnie dla was nasz redaktor, Pandemon, przygotował recenzję pierwszego w tym roku wydania Science Fiction Fantasy i Horror.

sffih 75, okładka, science fiction fantasy i horror 75, sffih, science fiction fantasy i horror

Oczywiście, z recenzji dowiecie się nie tylko o tym, co w środku, ale także poznacie odpowiedź na podstawowe pytanie – czy warto sięgnąć po ten numer. Zdradzę także, że wśród zamieszczonych w czasopiśmie tekstów jest jeden, dzięki któremu nie zmarnuje się nawet okruszek waszego wolnego czasu.

Zapraszam do naszej recenzji.

science fiction, fantasy i horror, czasopisma, recenzja, fabryka słów

"Science Fiction, Fantasy i Horror" – ta nazwa brzmi jak tytuł relacji z Wigilii, mojego najbardziej uwielbionego dnia w roku! Poważnie – uwielbiam składać życzenia pachnącym formaliną ciotkom, których unikałem cały rok. Wprost przepadam za siedzeniem przy stole i patrzeniem się na te wszystkie ryby w galarecie, na słodko i innych "tradycyjnych" smakach, których nie cierpię. Nieodpartą radość sprawia mi udawanie zaskoczenia i niebywałego szczęścia z powodu kremu do golenia i skarpetek, które czekają na mnie pod choinką. A jak już to wszystko się skończy, nie mogę się doczekać pierwszego dnia świąt, kiedy to na stole znowu wylądują wszystkie te same potrawy, których nie trawię... to po prostu najpiękniejszy dzień w roku! Na moje szczęście, udało mi się ukryć pod obrusem recenzję grudniowego "SFFiH" autorstwa Pandemona.

Dziękujemy wydawnictwu Fabryka Słów za dostarczenie egzemplarza recenzenckiego.

Pewnie udajecie się czasem do kiosku, by zdobyć uprawniony magazyn. GameExe nie musi chodzić do kiosków, bo nam gazetki podrzucają pod same drzwi. Trzeba to wykorzystać, prawda?

Dlatego jeden z naszych redaktorów, Pandemon, sięgnął po takie czasopismo i postanowił podzielić się wnioskami z listopadowego numeru. Fajnie, gdy nie musicie wpierw chodzić do kiosku, prawda?

science fiction fantasy & horror, science fiction fantasy i horror, sffih, nowa fantastyka, czas fantastyki, zenek, andrzej pilipiuk, michał cetnarowski, anioł ciała, anna łagan, madonna pustyni, pył z obcych planet, dorota orzechowska, tomasz kołodziejczak, trust, klub tfurcuf, dariusz domagalski, jarosław grzędowicz, peter v. brett, peter brett

Dzisiejszym artykułem Game Exe rozpoczyna serię recenzji polskich czasopism fantastycznych. Zgodnie z założeniem, co miesiąc recenzowane będą kolejne numery Nowej Fantastyki (zarówno wydania zwykłego jak i specjalnego) oraz Science Fiction Fantasy & Horror. Dodatkowo oceniać będziemy także dwa, ukazujące się dosyć nieregularnie, periodyki – Fantasy & Science Fiction (edycja polska) i Czas Fantastyki.

Dziś zaczniemy od listopadowego, czyli najnowszego wydania SFFiH.

Czytaj dalej...

  • 1 strona
Wczytywanie...