Risen 2: Mroczne wody

Risen 2: Mroczne Wody – Nominacja do najlepszego scenariusza

Autor: Krzysztof "krzyslewy" Lewandowski · Opublikowano: wtorek, 18 września 2012

Na brytyjskiej edycji Writer’s Guild Awards jury przyznaje nagrody najlepszym scenariuszom. Jak co roku, pojawiła się kategoria związana z grami. Nominowano trzy scenariusze gier, w tym "Risena 2: Mroczne Wody" autorstwa Gordona Rennie, Alana Barnesa i Emmy Beeby.

writers guild awards

Jego rywalami będą scenariusze "Batmana: Arkham City" stworzonego przez Paula Crockera oraz "Zmobies, Run!", którego fabułę stworzyła Naomi Alderman. Kto wygra? Ja osobiście trzymam kciuki za "Risena 2: Mroczne Wody", nie tylko dlatego, że ta gra bardzo mi się spodobała, ale też ze względu na ciekawą fabułę ze zwrotami akcji – myślę, że mógłby powstać z tego niezły film. Ale nie oszukując samego siebie, przyznam, że najlepszy scenariusz miał "Game of Thrones RPG", który niestety nie został nominowany.

Zwycięscy zostaną wybrani 14 listopada. A scenariusz której gry waszym zdaniem najbardziej zasłużył na wygraną?

Komentarze

Bhaal998 · wtorek, 18 września 2012, 17:34
0
Ja też uważam, że Risen powinien wygrać. Z tego samego powodu co autor. Każdy moment w fabule jest ciekawy i ani chwili się przy niej nie nudziłem
Raion · wtorek, 18 września 2012, 18:50
0
Również jestem za Risenem. Chociaż nie grałem w Arkham City, a opinie i recenzje nie pozostawiają wątpliwości, że to również bardzo dobra gra.

Dodaj komentarz

 
 
Wczytywanie...