bitwa_blizniakow

"Risen 2" – garść gameplayów

1 minuta czytania

Luty i marzec są miesiącami, które zostały zdominowane przez materiały promocyjne z gry "Mass Effect 3". Regularnie otrzymujemy kolejne filmy będące niewielkim fragmentem rozgrywki lub zapowiedzią zapowiedzi produkcji Kanadyjczyków. Gdy jednak bardziej spojrzymy w stronę morza, to zobaczymy, że w stronę lądu płynie piracki statek studia Piranha Bytes, który do brzegu dobije już w kwietniu.

risen 2

Do kwietnia jednak jeszcze długa droga, więc zanim wcielimy się w skórę Bezimiennego, to będziemy mogli, podobnie jak w przypadku "Mass Effect 3", obejrzeć kilka gameplayów, które przedstawią nam takie aspekty gry jak interfejs lub walkę. Zapraszam wszystkich do rozszerzenia newsa, gdzie znajdziecie wszystkie materiały video.

Plik wideo nie jest już dostępny.

Jest to bardzo fajny materiał video, który został nagrany dla portalu Risen Info. Dzięki niemu w łatwy sposób dowiemy się, że zaszło kilka ciekawych zmian w stosunku ekwipunku głównego bohatera. Nie będzie już charakterystycznych dla serii "Gothic" pełnych zbroi, bo tym razem będziemy mogli na każdą cześć ciała ubrać różne elementy pancerzy. Ukazane zostały również atrybuty, punkty chwały będące doświadczeniem, mapa świata oraz dziennik zadań.

Wrażenia z gry, na których to możemy zobaczyć, jak bardzo zmienił się główny bohater po wydarzeniach z pierwszej części. W materiale video ukazana została również walka oraz włamywanie się.

Plik wideo nie jest już dostępny.

Gameplay z pierwszych 20 minut gry

Plik wideo nie jest już dostępny.

Ostatnie video z dosyć ciekawą muzyką w tle, która z pewnością mogłaby ułatwić przemierzanie tajemniczych grobowców.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...