riese
Project Titan

Project Titan – Co z nowym MMO Blizzarda?

Autor: Krzysztof "krzyslewy" Lewandowski · Opublikowano: środa, 29 maja 2013

Blizzard już od kilku lat pracuje nad nowym MMO o roboczej nazwie Project Titan. Gra, która według zapowiedzi twórców ma strącić z piedestału króla, "World of Warcraft", ukaże się jednak najwcześniej dopiero w 2016 roku.

blizzard, logo

Shon Damron odpowiedzialny za publiczne relacje w Blizzardzie wyjawił serwisowi GamesBeat, że studio zdecydowało się na wprowadzenie dużej liczby zmian, zarówno w samym projekcie jak i technologii, co doprowadziło do wydłużenia się procesu tworzenia. Zdradził także, że część pracowników, którzy zajmowali się "Projectem Titan", zostało oddelegowanych do innych zadań, a przy MMO pozostały jedynie kluczowe osoby. Tym samym w obecnym momencie pracuje nad nim 30 pracowników, wcześniej ich liczba dochodziła do stu. Na większą dawkę informacji przyjdzie nam więc czekać – oby nie długo, chociaż znając renomę Blizzarda, zanim "Project Titan" ujrzy światło dzienne, minie sporo czasu. Kto wie, może właśnie panowie z "Zamieci" tworzą połowę zawartości od nowa, bo poprzednia nie spełniała ich wymogów? Nie mam nic przeciwko, jeśli potem nie okaże się, że pierwotna wersja okazała się lepsza od tej wydanej.

Komentarze

Lavo · środa, 29 maja 2013, 16:01
0
Oby nie pracował nad nim Jay Wilson!

A na Blizzardowski hype już nie dam się nabrać.
Sosna · środa, 29 maja 2013, 19:39
0
2016? No to jeszcze daleka droga, nie ma o czym mówić.
Frey · czwartek, 30 maja 2013, 08:33
0
Pieśń przyszłości, ciężko powiedzieć co to takiego będzie. Ale po tym co ostatnio wydaje blizzard to nie wróżę tytanowi zbyt wiele dobrego - choć pewnie i tak masa ludzi kupi.

Dodaj komentarz

 
 
Wczytywanie...