Project: Theralon

Project: Theralon – MMORPG od Infernum

Autor: Krzysztof "krzyslewy" Lewandowski · Opublikowano: piątek, 3 sierpnia 2012

Infernum obiecało, że po sukcesie "Brick-Force", rozpoczną pracę nad własnym autorskim MMORPG. Pierwszoosobowa strzelanka z możliwością budowania plansz zdobyła ponad milion graczy, więc wypadałoby słowa dotrzymać... I dotrzymali! Ich nowa produkcja nosi tytuł roboczy Theralon i zapowiada się niezwykle ciekawie.

theralon

Ze studiem przy grze współpracuje amerykański pisarz New York Timesa – Dave Wolverton. To właśnie na jego powieściach fantasy i science fiction prawdopodobnie opierać się będzie gra. Nowe MMORPG powstanie na silniku CryEngine 3 i zostanie pokazane po raz pierwszy na zbliżającym się gamescomie. Obecnie zadowolić się musimy powyższym artworkiem z gry.

Komentarze

Gość_ikrr* · niedziela, 5 sierpnia 2012, 05:14
0
Zainteresowanie Brick Force było ale gra to nic wielkiego, w dodatku te mikrpłatności. Jeżeli to będzie kolejne darmowy klon wowa to gra sukcesu nie osiągnie.
innovative13 · wtorek, 4 września 2012, 12:13
0
rise of eruop is a new free to play sandbox MMORPG developed by Infernum powered by CryEngine 3. The game is a prototype, a work in progress that will evolve, with only two months of development it's already impressive.

Dodaj komentarz

 
 
Wczytywanie...