Pillars of Eternity – O wydaniu gry w Polsce

Tak, jestem mocno rozczarowany brakiem spolszczenia do "Divinity: Grzechu pierworodnego" w dniu polskiej premiery. I pewnie nie tylko ja – wszyscy gracze muszą czekać na przełom września i października, aby zagrać w cRPG-a studia Larian w polskim języku. Sytuacja ta zrodziła inne ważne pytanie: czy opóźnienie powtórzy się w przypadku Pillars of Eternity? Redakcja GRYOnline postanowiła dowiedzieć się tego od oficjalnego wydawcy produkcji, którym jest firma Paradox Interactive.

pillars of eternity

Zaczniemy od pudełkowego wydania gry. Nie możemy być pewni, czy na pewno zawita ono do Polski w dniu premiery, ponieważ Paradox nie podpisało jeszcze umowy z rodzimym wydawcą. W tej chwili, jeśli koniecznie zależy Wam na otrzymaniu pudełka z "Pillars of Eternity", powinniście złożyć zamówienie przedpremierowe na oficjalnej stronie gry. Brak umowy nie oznacza jednak, że zagrożona zostanie dystrybucja cyfrowa – dostępna będzie na platformach Steam, GOG.com czy w sklepach muve.pl, cdp.pl, sklep.gry-online.pl oraz gram.pl.

pillars of eternity

Wracając do tematu spolszczenia, według szefa PR Paradox Interactive, Davida Martineza, powinno być ono na czas, czyli w dniu premiery "Pillars of Eternity". Co prawda może to się zmienić, lecz na razie wszystko przebiega zgodnie z planem, a tłumaczenie już rozpoczęto. Co więcej, polska wersja jest integralną częścią gry, więc nie będzie trzeba ściągać do niej dodatkowych plików czy patchów. Miejsce zakupu nie ma nic do rzeczy.

18 sierpnia rozpoczną się beta testy do "Pillars of Eternity", dostępne jednak tylko dla tych, którzy wsparli grę kwotą co najmniej 110 dolarów. Wcześniej produkcja zostanie ukazana na tegorocznym Gamescomie odbywającym się w Niemczech w Kolonii.

Źródło: www.gry-online.pl

Komentarze

0
·
A przypomnijcie mi, czy to będzie pełen dubbing czy tylko kinowa wersja?
0
·
Bym się nie nastawiał, ale kto wie
0
·
Bardzo bym chciał pudełkową wersję ale i tak nigdy nie kupuję gier zaraz po premierze tylko czekam aż trochę stanieją więc nie zaszkodzi mi jak wydanie zostanie trochę później
0
·
Oj tak - pudełkowa wersja to jest to. Mam kilka gier w Digital, ale czuje się, jakbym ich nie miał

Dodaj komentarz

 
 
Wczytywanie...