Produkowane przez Zaum Studio "No Truce with the Furies" dostało nowy wspaniały tytuł – "Disco Elysium". Powód zmiany nazwy nie jest nam znany, ale trzymamy rękę na pulsie i w przypadku ujawnienia jakichś informacji opublikujemy je.

no truce with the furies

"Disco Elysium" jest rewolucyjną mieszaniną izometrycznej gry cRPG i opowieści detektywistycznej osadzonej w unikalnym uniwersum urban fantasy.

Najnowszy trailer zbliżającego się cRPG-a o byciu gliną ze zmarnowanym życiem, "No Truce with the Furies", nie zaprezentuje nam ani fabuły produkcji, ani mechaniki, ale upewni nas w jednym. Ta gra jest nieziemsko piękna.

no truce with the furies
no truce with the furies

Ponad pół roku minęło od naszej ostatniej zapowiedzi gry estońskiego studia ZA/UM, „No Truce With The Furies”. Produkcja, która zdążyła zrobić już sporo zamieszania w światku niezależnych gier cRPG, bez wątpienia może być obecnie nazwana jednym z najbardziej wyczekiwanych tytułów tego gatunku. „No Truce With The Furies” przedstawiana jest jako produkcja humorystyczna, świadoma swojej własnej konwencji i bawiąca się oczekiwaniami wobec gry cRPG. Do niedawna jednak światła dziennego nie ujrzały żadne nowe informacje – aż do chwili, gdy gra zadebiutowała na serwisach Steam oraz Humble Bundle. Wtedy też dowiedzieliśmy się, że przedsprzedaż „No Truce With The Furies” ruszy jesienią 2017 roku. W sieci pojawił się też oficjalny opis produkcji, jego tłumaczenie znajdziecie w rozwinięciu.

no truce with the furies

Pół roku temu pisaliśmy o zapowiedzi "No Truce for Furies", CRPG-ie skupiającym się na byciu parszywym gliną, procedurach śledczych i kimś komu całkowicie nie wiedzie się w życiu. Od tego czasu gra przeszła kilka zmian. Najbardziej w oczy rzuca się zmiana tytułu, przełożenie premiery na przyszły rok oraz przemianowanie studia na ZA/UM. Jeżeli z tego powodu jest wam smutno nie martwcie się. Wyrozumiali twórcy wrzucili do sieci teaser ukazujący urodę szaty graficznej produkcji. Film znajdziecie w rozwinięciu newsa.

Estońskie niezależne studio Fortress Occident zapowiedziało swój pierwszy projekt, którym będzie izometryczny RPG pt. "No Truce for Furies". Tytuł ukaże się jeszcze w roku 2016 – wyłącznie w wersji na PC. Jeśli wierzyć zapowiedziom autorów, gra przeniesie nas do nadmorskiego miasta Revachol, do świata, który łączy fantastykę i klimaty retro-technologiczne.

no truce for furies
  • 1 strona
Wczytywanie...