Nowe ilustracje do Mythos

1 minuta czytania

Wydawca gier online Frogster, publikuje dzisiaj nowe ilustracje do fabularnej gry akcji typu MMO Mythos. Nowe szkice koncepcyjne zawierają pierwsze ujęcia niebezpiecznych potworów w klimacie świata fantasy.

mythos

Więcej informacji jest dostępnych w newsletterze, który można zaprenumerować na oficjalnej stronie: www.mythos-europe.com.

Ilustracje można zobaczyć w rozwinięciu niniejszego newsa.

mythos mythos mythos mythos mythos

Mythos – retrospekcja

Mythos pierwotnie został opracowany przez studio Flagship jako program testowy dla „Hellgate: London“. Jednakże zespół Billa Ropera, zafascynowany pomysłem Mythos, zdecydował się na kontynuację tej fabularnej gry akcji MMO jako niezależnego projektu. Konsekwencją bankructwa studia Flagship było zamknięcie serwera beta w 2008 roku. Po upadłości firmy prawa do Mythos powędrowały do koreańskiego wydawcy HanbitSoft. Ta doświadczona firma, zajmująca się produkcją oprogramowania, w 2009 roku ogłosiła kontynuację licencji i od tej pory gra Mythos przeżywa swój comeback. Najpóźniej w roku 2011 berliński wydawca Frogster wprowadzi Mythos na rynki europejskie. Otwarty test beta zaplanowano na ostatni kwartał bieżącego roku.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...