szczury_wroclawia_szpital

Lords of The Fallen – Screeny z polskiego "Dark Souls"

Z okazji targów E3 CI Games opublikowało pierwsze screeny z polskiego "Dark Souls", Lords of The Fallen. Hardkorowy RPG akcji powoli nabiera rumieńców i, kto wie, może uda mu się nieźle "nabroić" na rynku gier. Czarny koń 2014 roku? Byłaby to znakomita wiadomość, ale zanim więcej usłyszymy o dobrze zapowiadającej się produkcji, zobaczymy upragniony gameplay i zwiastun, musimy się zadowolić tymi oto screenami.

lords of the fallen

Nad Lords of The Fallen pracuje także Tomasz Gop, współtwórca "Wiedźmina". Podkreślane jest to wielokrotnie, ale nie bez przyczyny, bo świadczy o tym, że nad projektem czuwa doświadczony, znany developer, który nadał kształt jednym z najlepszych polskich gier. Czy jego kolejny twór również okaże się udany? O tym dowiemy się w 2014 roku. "Lords of The Fallen" ukaże się wtedy na PC i konsolach najnowszej generacji.

lords of the fallen lords of the fallen lords of the fallen

Komentarze

0
Gość_Pinatu* ·
Jeśli gra będzie co najmniej w połowie tak dobra jak Wiedźmin (choć liczę na to by była w stanie mu dorównać) to może coś jednak będzie z polskich twórców gier. Mocno trzymam kciuki, mimo iż już wielokrotnie się zawiodłem na polskich produkcjach (często kiepskich, lub nie wykraczających poza przeciętność klasy niższej), które w czasie produkcji były reklamowane jako pogromcy rynkowych tytanów, lub na liście twórców przemykało jakiejś znane nazwisko. Z niecierpliwością czekam na świeże informacje.

Dodaj komentarz

 
 
Wczytywanie...