bitwa_blizniakow

Krakow Game Fusion 2011 z nowymi atrakcjami i akredytacje

2 minuty czytania

Informacja prasowa

W bloku literatury systematycznie pojawiają się kolejni znani pisarze – na festiwalu spotkacie m.in. Jakuba Ćwieka, Pawła Ciećwierza, Andrzeja Zimniaka, Wita Szostaka, Andrzeja Ziemiańskiego oraz Jacka Komudę. Będziecie mieli możliwość wysłuchania różnorodnych prelekcji. Wśród licznych tematów znajdują się takie jak : „Bimber, alchemia i sztuczne życie, czyli chemia w służbie fantastyki” , „Kły i kiełki, czyli skąd się wziął wampir w tekstach kultury i co się z nim potem stało”, „Realizm w fantastyce na podstawie dzieł Lovecrafta”, czy też ”Czarne charaktery fantastyki – co sprawia, że tak nas fascynują?”.

Zapewnimy Wam również mnóstwo atrakcji związanych z grami – elektronicznymi, karcianymi czy bitewnymi. Zapraszamy na turnieje Magic The Gathering, Warhammer 40 000, Infinity i Neuroshimy HEX oraz do wzięcia udziału w Mistrzostwach Południowej Polski i Mistrzostwach Krakowa w systemie gier bitewnych Warmachine/HOrde. Natomiast dla miłośników gier planszowych zostanie przeznaczony specjalny Games Room. Jednym z punktów programu będzie też pokaz profesjonalnego malowania figurek.

Specjalne miejsce na Krakow Game Fusion 2011 przeznaczyliśmy dla fanów Gwiezdnych Wojen. Z pewnością niezapomnianych wrażeń dostarczy wizyta Polish Garrison – polskiego oddziału Legionu 501. Zaprezentują Wam profesjonalne poimperialne stroje rodem z Gwiezdnej Sagi, zdradzą sekrety dotyczące filmowych uniformów i rekwizytów oraz przedstawią dokładnie swoją działalność. Oprócz tego swoją obecność potwierdził Rafał Kula – fan i kolekcjoner rzeczy związanych tylko z Klasyczną Trylogią z lat 70/80/90 oraz Stanisław Mąderek – twórca krótkometrażowego filmu „Stars in Black”, który opowie o najnowszych trendach związanych z tworzeniem efektów specjalnych , a także o technice motion capture. Wśród gości festiwalu nie zabraknie członków Krakowskiego Fandomu Gwiezdnych Wojen – to dzięki nim będziecie mogli wysłuchać sporej ilości ciekawych prelekcji.

Dzięki współpracy z Azjatyckim Kołem Naukowym osobny blok poświęcimy tematyce Mangi i Anime. Wśród wielu atrakcji znajdują się m.in. warsztaty kaligrafii i lekcje języka japońskiego. Wszystkich uczestników zapraszamy również do nauki tradycyjnych japońskich gier: go, mahjong i hanafuda. Tymczasem w osobnej, specjalnie przystosowanej sali projekcyjnej będą wyświetlane najciekawsze pozycje japońskiej animacji – zarówno seriale, jak i filmy długometrażowe. Nie zabraknie oczywiście poczęstunku złożonego z przeróżnych japońskich przysmaków.

Wszystko to i wiele innych atrakcyjnych wydarzeń czeka na Was już od 15 do 17 kwietnia 2011 roku na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie.

Kolejna wiadomość, która na pewno ucieszy wszystkich planujących przyjazd na Krakow Game Fusion 2011, to uruchomienie formularza z zapisami!

Akredytacja na Krakow Game Fusion 2011 dzieli się na bilety 1-dniowe oraz bilety 3-dniowe, które pozwalają na uczestniczenie w atrakcjach przez cały czas trwania festiwalu. Istnieje możliwość zakupienia akredytacji zapewniającej nocleg w Zespole Szkół nr 10 im. Św. Mikołaja, znajdującym się bezpośrednio po drugiej strony ulicy Lubomirskiego, przy której mieści się także Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie.

Tak przedstawia się cennik:

  • Akredytacja 3-dniowa (bez noclegu) – 30 zł,
  • Akredytacja 3-dniowa (z noclegiem) – 35 zł,
  • Akredytacja 1-dniowa – 15 zł,

Wszystkie formy akredytacji zawierają: informator, smycz i identyfikator. Dla chętnych uczestników istnieje możliwość zakupu koszulki w cenie 15 zł.

krakow game fusion 2011, koszulka

Formularz z zapisami znajduje się naszej stronie internetowej: gamefusion.pl.

Nie zwlekaj i zapisz się na Krakow Game Fusion 2011!

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...