"Grim Dawn"potrzebuje wsparcia

Część developerów ze studia, które stworzyło pamiętnego "Titan Quest" – RPG hack'n'slash, który miał premierę lata świetlne temu, konkretnie w 2006 – założyło Crate Entertainment. Pracują już dwa lata nad "Grim Dawn". Ma to być duchowy spadkobierca "Titan Quest".

grim dawn, gra rpg

Obecnie nad "Grim Dawn" pracuje kilka-kilkanaście osób, a tylko dwie z nich mogą poświęcać cały swój czas bez wynagrodzenia. Dlatego Crate Entertainment zdecydowało się poprosić o pomoc finansową graczy, by mogli zapłacić swoim pracownikom. Pożądana kwota wynosi 280 tysięcy dolarów, a obecnie zebrano koło 110 tysięcy dolarów. Do końca zbiórki zostało jeszcze 29 dni. Tutaj gracze mogą zobaczyć jak prezentuje się "Grim Dawn" na wideo, na razie w wersji alpha. Gra prezentuje się bardzo dobrze, a że "Titan Quest" ma sporo fanów, myślę, że twórcy nie muszą się martwić o to, czy zbiorą odpowiednią sumę.

Za pośrednictwem serwisu Kickstarter, po raz kolejny są zbierane pieniądze na tworzenie gry. Nowa moda? Ciekaw jestem, jak długo się utrzyma.

Komentarze

0
·
Ten Kickstarter jest naprawdę bardzo dobrym pomysłem. A co do Grim Dawn to gra bardzo fajnie się zapowiada , i żeby wydali ją w czasie gdy ludzie czekają na Diablo 3 myślę że dużo osób by ją kupiło. Ale gra ma wyjść dopiero w 2013 a to po premierze Diablo. Więc szanse na zaciekawienie graczy tą produkcją jest bardzo mało prawdopodobne, no chyba że nowe Diablo 3 nie spełni oczekiwań graczy.

Dodaj komentarz

 
 
Wczytywanie...