Gra o tron (serial)

HBO szuka Targaryenów

Dodał: , · Komentarzy: 0

Przyspieszają prace nad serialem "House of the Dragon", w którym poznamy rodzinę Targaryneów w czasie ich świetności. Problem polega jednak na tym, że wciąż nie wyłoniono aktorów, którzy wcielą się w przedstawicieli tego sławnego rodu.

house of dragon

Fabuła serialu została oparta o książki Martina "Ogień i krew", które całkiem niedawno pojawiły się także na rodzimym rynku. Tym samym cofniemy się o 300 lat przed wydarzenia, które obserwowaliśmy w "Grze o tron". Aby dotrzymać daty premiery, wpierw trzeba obsadzić role trzech przedstawicieli rodu Targaryneów. Jak się pewnie domyślacie, nie jest to rola dla każdego.

Gra o tron (serial)

Szósty odcinek ósmego sezonu "Gry o tron" tuż przed nami i wielu fanów zastanawia się, czym tym razem zaskoczą nas twórcy. Chociaż oglądalność rośnie, to część rozczarowanych fanów czeka na finał tylko po to, by mieć tę produkcję z głowy.

gra o tron

"The Bells" zanotowało oglądalność na poziomie 12,48 mln podczas swojej amerykańskiej premiery, dzięki czemu piąty epizod został niekwestionowanym liderem spośród wszystkich dotychczasowych odcinków każdej z serii. Oczekiwania przed wielkim finałem są ogromne, zaś podobnie duże niezadowolenie rozlało się po internecie po poprzednim odcinku, który... cóż, jeśli spoilery wam niestraszne, to zapraszam do rozszerzenia newsa.

Gra o tron (serial)

Ostatni sezon Gry o tron w kwietniu

Dodał: , · Komentarzy: 0

Stacja HBO w końcu zdecydowała się podać przybliżoną datę premiery pierwszego odcinka ostatniego sezonu serialowej "Gry o tron". Do ostatecznej walki z pewnym niegodziwcem i jego paskudną armią wyruszymy w kwietniu przyszłego roku.

gra o tron

Fani serialu nie mają ostatnio lekko. Co prawda pojawiają się informacje na temat prac nad pozostałymi projektami pobocznymi serii, ale wciąż tliła się iskierka nadziei, że jednak dane nam będzie zobaczyć nowy odcinek jeszcze w tym roku. Tak się nie stanie, zaś przed fanami jeszcze około pięciu miesięcy czekania. Strasznie długo, czyż nie? Ten czas ma nam umilić nowy filmik, nazwany "For the Throne".

Gra o tron (serial)

Za oknami już grudzień, więc można było nieśmiało wypatrywać ostatniego sezonu serialowej "Gry o tron". Można było, bowiem premiera raczej nie nastąpi tak jak planowano, czyli w 2018 roku. Winą należy obarczyć przeciągające się prace na planie.

gra o tron

Finałowe starcie z Nocnym Królem trochę odwlecze się w czasie, o czym poinformowała serialowa Sansa. Skąd opóźnienia? Wszystko przez posuwające się powoli prace na planie, które co prawda rozpoczęły się 23 października, ale już teraz wiadomo, że nie zakończą się w ciągu najbliższych sześciu lub siedmiu miesięcy. To oznacza, że ósmy sezon trafi na na małe ekrany dopiero w 2019 roku.

Gra o tron (serial)

Ile potrwa serialowa Gra o Tron?

Dodał: , · Komentarzy: 2

Fani książek Martina z niecierpliwością wypatrują kolejnego tomu przygód swoich ulubionych bohaterów (albo obawiają się, że ci owego końca nie dożyją), podczas gdy twórcy serialowej "Gry o Tron" zdradzają swoje plany w kwestii długości wydarzeń, które ujrzymy na srebrnym ekranie.

gra o tron

W rozmowie z portalem "Variety" twórcy serialu, czyli Daniel Benioff i D.B Weiss, ujawniają, że zostały już przygotowane plany odnośnie zakończenia produkcji. Dzięki temu wiemy, że najbliższy sezon, czyli ten oznaczony jako szósty, będzie miał kontynuację w postaci kolejnych dwóch. Trzeba jednak zaznaczyć, że "siódemka" będzie liczyć właśnie siedem epizodów, podczas gdy faktyczne zakończenie obejmie jedynie cześć odcinków.

Gra o tron (serial)

Już się nie mogliście doczekać, co? Po bardzo krwawym piątym sezonie serialu, przychodzi czas na sezon szósty! Jaki będzie? Czego możemy się spodziewać? Cóż, z teasera tego się nie dowiemy, ale i tak warto oglądnąć! Filmik w rozszerzeniu newsa, jak również kilka informacji na temat tego, co do tej pory wiemy o najnowszym sezonie. News nie zawiera spoilerów.

gra o tron, logo
Gra o tron (serial)

Gra o Tron rozbiła bank Emmy – 12 wygranych

Dodał: , · Komentarzy: 2

Zapomnijcie o tronach, zapomnijcie o mieczach, zapomnijcie o smokach. Od dziś "Gra o Tron" zapisała się w historii rozrywki dzięki złotej statuetce Emmy. Serial zgarnął ich aż 12. To rekord w historii nagrody.

gra o tron, emmy

W 67. rozdaniu nagród Amerykańskiej Akademii Telewizyjnej nagrodzony został m.in Peter Dinklage, jako najlepszy aktor drugoplanowy w serialu dramatycznym, David Nutter za najlepszą reżyserię oraz D.B. Weiss, David Benioff za najlepszy scenariusz (odcinek Morther's Mercy).

Gra o tron (serial)

W poprzednim sezonie "Gry o tron" mieliśmy przyjemność podziwiania Oberyna Martella, który przybył do Królewskiej Przystani w poszukiwaniu krwawej zemsty za bezlitosne zabójstwo jego siostry, Elii, a także jej dzieci. Choć "Czerwona Żmija z Dorne", w pewnym sensie, ukąsiła i dokonała swojej vendetty, to ten epizod nie skończył się zbyt szczęśliwie dla zblazowanego księcia. Choć, niewątpliwie, był wybuchowy.

gra o tron, sezon 5, żmijowe bękarcice, nymeria sand

W nadchodzących odcinkach do gry wkroczą więc "Żmijowe Bękarcice", pragnące wyładować swoją wściekłość za to, co spotkało ich ojca w stolicy Siedmiu Królestw. Nie trzeba być specjalnie rozgarniętym, aby odkryć, że takie podejście mocno utrudni życie (i tu niespodzianka dla fanów książki) Jaimiemu oraz Bronnowi, którzy zmierzają do Słonecznej Włóczni z misją dyplomatyczną.

To właśnie o niepokornych córkach Oberyna Martella traktuje najświeższy materiał promujący serial. Miłego oglądania.

Gra o tron (serial)

Nowy zwiastun 5. sezonu Gry o Tron!

Dodał: , · Komentarzy: 2

Niedawno informowaliśmy Was o kulisach serialu, o tym, że serialowa wersja zabije książkowych bohaterów, a także pokazywaliśmy pierwsze zdjęcia z planu.

Jednak tym razem mamy coś o wiele lepszego! Tak, jak się już domyślacie, chodzi o kolejny zwiastun piątego sezonu! Zobaczymy w nim wszystkie ulubione postacie – Tyriona, Daenerys, Pająka czy Cersei. Dla czytelników sagi nic nie powinno okazać się wielkim zaskoczeniem, bowiem zwiastun nie pokazuje nic czego autor nie zawarł w swoich powieściach.

Zwiastun umieściliśmy w rozszerzeniu.

hbo, gra o tron, game of thrones, kings landing

Twórcy opublikowali również nazwy czterech pierwszych odcinków:

  • The Wars to Come
  • The House of Black and White
  • High Sparrow
  • The Sons of the Harpy
Gra o tron (serial)

Taylor Swift uwielbia Grę o Tron

Dodał: , · Komentarzy: 2

Co prawda nie dotarliśmy do tego, czy faktycznie Taylor Swift uwielbia serial Gra o tron, jednak po raz kolejny ekipa Nerdist dała znać o sobie poprzez nieco "odmienioną" wersję ostatniego hitu wspomnianej wcześniej piosenkarki.

game of thrones

Jeśli do tej pory uważaliście, że utwór "Blank Space" wam nie odpowiada i pojawia się w radiu zdecydowanie zbyt często, nie wspominając już o ciągłym katowaniu teledysku w telewizji, to być może zainteresuje was specjalna wersja tej piosenki, którą skrzyżowano z popularnym serialem produkcji HBO Gra o tron. Czy Nerdist podołało wyzwaniu?

Wczytywanie...