Frogster rozpoczyna wielką kampanię zbierania funduszy dla dzieci w Bhutanie

Informacja prasowa

Firma Frogster rozpoczyna szeroko zakrojoną kampanię gromadzenia funduszy na pomoc najbardziej potrzebującym dzieciom w Królestwie Bhutanu, znanym także jako "Kraj Smoka". Od wczoraj gracze mogą nabyć wyjątkowego Charytatywnego Wilka w Sklepie z Przedmiotami w grze fantasy MMO Runes of Magic. Wilk pozwala dwóm graczom jednocześnie podróżować przez wirtualny świat z maksymalną prędkością. Od każdego zakupionego wierzchowca Frogster przekaże 5 euro na program edukacyjny organizacji Save the Children w celu wspierania rodziców i dzieci w odległych regionach górskich Bhutanu. Save the Children jest największą pozarządową organizacją pomocy dla dzieci i wykorzystuje środki na tworzenie tzw. „odległych klas" w celu podnoszenia świadomości problemów, z jakimi boryka się młodzież w Bhutanie w zakresie odpowiedniego wykształcenia i opieki zdrowotnej.

frogster, bhutan, akcja charytatywna

Mając w pamięci wielki sukces kampanii podczas ubiegłorocznych Świąt Bożego Narodzenia, kiedy sprzedawano Charytatywnego Wierzchowca Moa, Frogster znów oferuje tego szybkiego wierzchowca i ponownie przekaże 4 euro od każdego sprzedanego egzemplarza na projekt Save the Children w Bhutanie. Gracze Bounty Bay Online również mogą przyczynić się do wsparcia projektu. Wyjątkowy „Demoniczny Cień”, który działa jak kamuflaż statków, chroni je przed sztormami i piratami oraz podnosi odporność i inne atrybuty okrętów, jest dostępny dla graczy tego żeglarskiego MMO w Sklepie z Przedmiotami. Za każdy sprzedany „Demoniczny Cień” Frogster przekaże 7 euro na projekt.

Frogster wraz z organizacją Save the Children zachęcają wszystkich graczy do pomocy i wzięcia udziału w akcji. Chcemy, aby jak największa kwota trafiła na pomoc dla dzieci w Bhutanie. Charytatywnego Wilka można kupić w Sklepie z Przedmiotami Runes of Magic za 225 Diamentów, a Charytatywny Wierzchowiec Moa jest dostępny za 199 Diamentów. Każdy z graczy BBO może nabyć czar „Demoniczny Cień” za 495 Punktów Zakupowych (Shop Points). Wysokość wpłat ze sprzedanych przedmiotów odpowiada wysokości wpływów po opodatkowaniu i odliczeniu wszystkich bezpośrednich kosztów dodatkowych. Runewaker, tajwański producent Runes of Magic, jak zwykle wesprze projekt, przeznaczając na kampanię kwotę porównywalną z wkładem z poprzednich lat.

"Dzięki ogromnemu wsparciu naszych graczy w zeszłym roku udało nam się przekazać dla Save the Children 40.000€ w celu wsparcia ich działań w walce o prawa dzieci na całym świecie. Jesteśmy entuzjastycznie nastawieni do ich projektów, dotyczących górskich regionów Bhutanu i z przyjemnością postaramy się pomóc realizować kolejne cele, dzięki naszej zbiórce funduszy” – powiedział na temat tej inicjatywy Andreas Weidenhaupt, członek zarządu Frogster Interactive Pictures AG. Więcej informacji na temat zbiórki funduszy znajdziecie na: www.runesofmagic.com oraz www.savethechildren.net.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...