Brak mi słów ! OMG

Masakra!

I znowu zrobi się głośno na ten temat, i znowu stworzą się "fronty", i znowu będą toczone głupie batalie o swe racje.

Nie rozumiem tylko rodziców/opieknuów tego chińskiego nastolatka, przecież doskonale można zauważyć kiedy taka gra robi się niebezpieczna i należało by z nią skończyć.
Odpowiedz

Użytkownik Ekhtelion dnia pon, 31 gru 2007 - 12:27 napisał

Czytałem o tym już na wp. Zdarza się i tyle. Jednym czubkom wydaje się, ze są Elvisem innym, że fire magem .

[post="99773"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



A inni myślą że zapiszą "grę", a w razie śmierci ją wczytają.


Użytkownik Ekhtelion dnia pon, 31 gru 2007 - 12:27 napisał

Nie rozumiem tylko rodziców/opieknuów tego chińskiego nastolatka, przecież doskonale można zauważyć kiedy taka gra robi się niebezpieczna i należało by z nią skończyć.

[post="99773"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Wychodzi na to że taki jest ten naród. Nie przejmują się niczym...
Odpowiedz
Milten patrz kogo cytujesz .

Zawsze muszą być jakieś czarownice. W XXI wieku palimy gry na stosach.
Odpowiedz
Najgorsze jest w tym wszystkim że Chińczyki (głównie) uzależniają się zdychają przed komputerami itp. a potem cały świat odnosi to do wszystkich, i dorośli (bo to głównie Ci 50-80latkowie) będę uważać że jeśli grasz w grę to znaczy że jesteś niebezpieczny i wymordujesz pół świata zaraz...

Wszystko jest dla ludzi, ale trzeba zachować umiar i zdrowy rozsądek, niektórzy tego nie rozumieją... Gry powinny być po to żeby się wyżyć i oderwać od problemów i te 1-3h niczym się nie przejmować, ale nie po to żeby się nauczyć mordować i potem mordować innych, albo żeby zdechnąć przed kompem...

Ale cóż... niektórzy zawsze zostaną dziećmi i będą uważać że komputery są tylko do gry i się od nich nie oderwą, mam kolegę, 16lat, w WoW'a i inne gry sieciowe gra nałogowo i nie da sobie powiedzieć, udaje się go czasem wyciągnąć na nogę, ale po za nami (około 5 osób) nie ma żadnych znajomych... żal go...

Odpowiedz
← Karczma

Brak mi słów ! OMG - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...