[Opowiadania] Dziecko Nocy

Bohater jest chyba jakimś kanibalem.

Ortografia! Ortografia woła o politowanie! Czytajta słowniki!

Tak wogóle to 7/10. Czekam na dalsze części.
Odpowiedz

Cytat

Bohater jest chyba jakimś kanibalem.


I do tego mordercą :twisted:

Opowieść fajna. Fajny styl, parę literówek, ale poza tym jest spox.

8/10

Pisz dalej.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Kochana Atis! Co do ortografii to bylem na konkursie powiatowym i mialem dumne 4 miejsce! Ale niestety teraz nie moge pisac polskich ogonkow jak juz chyba wiekszosc userow zauwazyla. A bohater kanibalem wcale nie jest... Bo ludzkie mieso to tez mieso, nie?
Odpowiedz
No, no, no. Jeśli to opowiadanie odzwierciedla Twój charakter Devilus, to już się Ciebie boję :?. Świetnie trzyma klimat, głównie daltego, że dużo jest przemyśleń bohatera. Musisz lubieć horrorki . W opowiadaniu nie mogę się do niczego czepić. No... może wyraz brzuch w pewnym momencie się powtarza. Nie! Znów to zrobiłem . Sorry .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Fajne, podoba mi się.
Mógłbym sie przyczepić do ortografii(nie, nie chodzi mi o znaki diakretyczne) ale się nie przyczepię bo to zawsze można poprawić. Dialogi miejscami troszkę nienaturalne, opisy też raz czy dwa lekko kuleją. Ale bardzo mi się podoba sposób prowadzenia narracji. Dwa punkty widzenia ubarwiają opowiadanko.
Pisz dalej.
Odpowiedz
Oj sorry Devilus, zapomniałam. Ale opo jest mocarne. Trochę sie bałam nawet. (czytałam o 22, a w pokoju było baaaardzo ciemno )
Odpowiedz
Teraz bohater z kanibala zamienił się w rzeźnika Podoba mi się styl. Szczególnie to co myśli bohater jest fajne Opis również extra. Czekam na kontynuację.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
O Alastorze! Robi się coraz ciekawiej! Niech mnie Akhan trzyma! To opowiadanie mnie zainspirowało do zamahu na Bushmena (obecnego prezydenta USA).....hahahaha!!!
Odpowiedz
ciesze sie bardzo z takich komentarzy. szczerze dziekuje, ale krytyka ostrzejsza tez by sie przydala. wiedzialbym wtedy co poprawic lub zmienic
Odpowiedz
Mówię, gramatyka. Ale ty masz problemy. Niekiedy literówki, brak tego i tamtego, ale ogółem: suuuuper! Dostaje teraz u mnie 9/10!!!!
Odpowiedz
WWWooooooooWWWW.... (a nawet Warcraft :] ) Opowiadanie jest super czyta sie przyjemnie, fajny klimat i ogolnie cool Brak polskich znakow akurat mi nie przeszkadza... Jestem pod glebokim wrazeniem
To pay the price of being hell bound...
Odpowiedz
No ja sie nie przyłącze... Po co ty mi to wogóle czytać kazałeś?! Ja nie rozumiem. Po pierwsze- ja nie wiem gdzie tu jest jakiś wątek. Jakikolwiek bardziej rozwinięty. Może jak dopracujesz, jak pojawi się ciąg dalszy, to do TEGO wróce... a teraz- jakiś sobie gość (kojarzący mi się z Ciapkiem, tak btw- ten kanibalizm i bezwzględność, jeszcze w nosie by mógł dłubać i normalnie wypisz- wymaluj on) sobie chodzi, sobie zabija, tam se mięska spróbuje, tu sobie zaszlachtuje jakiegos prostaczka na warcie... no co jest?! Stać Cię na więcej. Pochwalam narrację- ten pomysł akurat mi się podoba... Dodaje jakiejś hmmm... dynamiki może nie... czy ja wiem, ubarwia, może tak to ujmę. Ciekawe pomysły, dałeś bohaterowi niezłą inteligencję i to mnie u Ciebie najbardziej zdziwiło...- przyznaj się- napewno sam to wymyślałeś ??? g:P
No, chciałeś żebym przeczytała i oceniła- proszę bardzo. A jak mnie będziesz chciał za to zjechać to zrób coś dla starej przyjaciółki- wyślij to w pma, ok? Z góry dziękuję. buziaki
"... Nico¶ć rozwijała sw± nieskończon± długo¶ć przez rozległe przestrzenie na końcu czasu..."
Odpowiedz
Opowiadanie mało ciekawe, opisy zbyt krótkie, mało tekstów głównego bohatera... może to zaboleć, ale jednak... opowiadanie tak nudne, że przestałem czytać w połowie...
Odpowiedz
Wow, górnictwo sie szerzy...

Ostatni post: pią, 25 lut 2005 - 23:32

DOWN

Normalnie wiedziałem że się Tokar dowali. W sumie każdy może coś skomentować...

Ty też powinieneś wyluzować...
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz

Cytat

Wow, górnictwo sie szerzy...

Ostatni post: pią, 25 lut 2005 - 23:32


No nie rozumiem... To nie można skomentować, bo temat jest za stary Co to ma do rzeczy ? Wyluzuj trochę Ven
Odpowiedz
Tak mi się dzisiaj ową stronkę odkryło a że lubię czytać, to wybrałam coś z intrygującym tytułem i do dzieła. Jako że wiele miłych słów już padło, ja pójdę w inną stronę.

Cytat

ciesze sie bardzo z takich komentarzy. szczerze dziekuje, ale krytyka ostrzejsza tez by sie przydala. wiedzialbym wtedy co poprawic lub zmienic

Proszę bardzo =]

Podstawowy błąd to ograniczona do minimum ilość opisu, którego wręcz nie ma. A to pierwsza rzecz, która buduje klimat i nadaje opowiadaniu charakter, a co za tym idzie - zachęca do dalszego czytania. Tutaj przede wszystkim postawiłeś na akcję i dynamizm, aczkolwiek rozbudowany opis ten efekt tylko by spotęgował. Poprzez redukcję mamy anonimowe miejsce akcji, którą możemy ulokować wszędzie, a co za tym idzie - nigdzie. Choć trochę więcej na temat otoczenia, reakcji i zachowań.
Ponadto spłycenie to nie pozwala się wczuć w opowiadanie, a akcja rozgrywa się za szybko. Nie traci się dynamiki przez więcej opisu, pondto jest wtedy lepiej zarysowany wątek. Bo na razie to bardzo monotonne jest.

To był najważniejszy, najbardziej rażący błąd.

Bohater dość prostolinijny lecz jakże rozrywkowy. Z uwzględnieniem jego myśli chwyt ciekawy, aczkolwiek, moim zdaniem, samo wyróżnienie ich poprzez kursywę wystarczy i nawias jest zbędny.

Aczkolwiek taki kawałek nie pozwala za dobrze ocenić umiejętności Autora.
Odpowiedz
← Fan Works

[Opowiadania] Dziecko Nocy - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...