[BGI] Moja niefortunna wpadka?

Witam, mam chyba pewien duży problem. Przechodziłem sobie bg, najpierw wątek główny i wszystko z podstawki, potem planowąłem sie zająć dodatkiem. Przed finałową bitwą z Sarevokiem zrobiłmi się jakiś tam specjalny save - "final save" albo jakoś podobnie. Ja nie wiedziałem co to do cholery jest i oczywiście wywaliłem w piz....du jeszcze nim Sarevoka ukatrupiłem. No i, poszła końcowa animacja i nie wiem, co teraz zrobić. Jakie są konsekwencje usunięcia tego save'a? Prosze o odpowiedź ;|
Odpowiedz
Save robił się automatycznie przed (jak sama nazwa wskazuje) finałową walką. Konsekwencje usunięcia? Jeśli zrobiłeś sobie save samemu w tym miejscu to żadne, jeśli nie to w wypadku zgonu będziesz musiał grać od ostatniego save'a.
Odpowiedz
A da się eksportować postać do II bez tego save'a :-\? Bo i sytuacja jest taka, ze mam "auto save", "quick save" oraz zwykły zapis gry - mniej więcej w tym samym miejscu... Pokonam Sarevoka (przy czym nie będe mieć chyba czasu na zapisanie gry), znów pojawi sie animacja i tyle, można by tak w kółko.
Odpowiedz
Można importować postać z KAŻDEGO save'a. Don't worry. Ale najpierw zabij Sarevoka, a potem dopiero zacznij BG2 . Mała rada: Najpierw pozbądź się Angelo i maga (imię mi umknęło). Tyle ode mnie. Powodzenia życzę.
Odpowiedz
← Baldur's Gate

Moja niefortunna wpadka? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...