Zdjecia forumowiczow

No to witam ponownie w sumie z ponad rok pewnie fotek żadnych nie dawałem Ogólnie teraz jestem poza swoim kompem wiec nic ciekawego nie dam tylko jakaś jedna zachowana przez kumpla. Aczkolwiek postaram się w jakimś niedługim czasie dać nowe zdjęcia.

Hehe pewnie nie mówiłem, ale w końcu spełniłem jedno ze swoich marzeń. Stworzyłem własny zespół muzyczny. Raczej nie trudno zgadnąć jaką muzykę gram Jak będzie okazja to wrzucę również zdjęcia z koncertu.




A i P.S Patrząc tak nieco z perspektywy czasu widzę, że sporo użytkowników się zmieniło. Rzekłbym przeobrazili się w poważnych wręcz mężczyzn Mówię oczywiście o tych, których pamiętam jeszcze z dawnych czasów czyli: Ashgan w sumie zmężniał Strażnik spoważniał. Czy Med który już nie wygląda jak zaspany biedny facet który 3 dni chlał i obudził się na dworcu Centralnym 300 km od miejsca gdzie była impreza jest jeszcze kilku
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz

Cytat

Czy Med który już nie wygląda jak zaspany biedny facet który 3 dni chlał i obudził się na dworcu Centralnym 300 km od miejsca gdzie była impreza


Od razu mi się humor poprawił jak to zobaczyłem

A tam zdjęcia z koncertu. Jakieś nagrania byś wrzucił Jaka nazwa zespołu? A zdjęcie taki słitaśne Tylko jakiegoś nagrobka z tyłu brakuje


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
W sumie z nagraniami będzie problem ponieważ dopiero kołuję studio nagraniowe. Ale jak już coś będzie to postaram się wrzucić na forum

Co do nazwy to jeden zespół w którym gram zowie się Demented typ muzyki jest dość ciężki do określenia bo mieszamy style: punkowe typu KSU 1944, MM Sweet Dreams czy totalnie ciezkie kawałki typu Behemoth konczac na rege

A ten drugi zespól w którym gram to coś w stylu KoRna SOADa i Metallicy i nazwy jeszcze nie mamy.
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
Jakbym Cię już widziała gdzieś
Tak Was sobie wszystkich pooglądałam(chyba z godzinę mi to zajęło )i ładnie się niektóre stwory pozmieniały
Odpowiedz
Mogę byc złośliwa? Mogę?
...
...
...
Ładne skarpetki :3.
Pozatym, mam takie same rękawice jak ty.
Odpowiedz
A co to za kurdupel ci ręke Tar podaje? A na przyszłość mógłbyś się chociaż postarać by zdjęcie objęło całą sylwetkę, a nie tylko dłoń.
Odpowiedz
Ja chcę rękawice! Zawsze o takich marzyłem!
Tril adminem moim i nie brak mi niczego. Na Forum Game Exe pasie mnie, przed Oftopami broni mnie.

KP (1-1), Księga Nowego Faerunu)



O szczęście niepojęte, Tril sam PW przesyła mi,
już klikam by ją czytać, z radości serce drży.

KP (3-1), Księga Nowego Faerunu)



Dobry Triiiilu, a naaasz paaaaanie, daj nam wieeeczne Faaae trwaanie.

KP (4-20), Księga Nowego Faerunu)



Jako Bogu cześć Mu dali, a witając zawołali z wielkiej radości (...)

KK (1-11-15), Księga Nowego Faerunu)

Odpowiedz
szczerze mówiac ja nie lubie pokazywac zdjec i nie wiem jak wy to mozecie robic...a co do tej małpy.....Blehehehe xD
Odpowiedz
← Użytkownicy

Zdjecia forumowiczow - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...