[GII:NK] Maksymalny poziom

Najwyzszy bez dodatku mialem 39 magiem kiedys nawalem burza ognia w orki w gorniczej dolinie i tak wytluklem wszystkie
Odpowiedz
Ja tam 36 jak byłem magiem ognia
Max lvl chyba jest około 30
Odpowiedz
Ja grajac w GII mialem najwyzszy poziom 56 Łowcą smoków. Od 1 rozdzialu staralem sie wybic wszystkie mozliwe potworki, wykonac wszystkie questy, a gdy juz mialem odplywac do Irdorath to wykorzystalem fajny
[font="Arial"]in trance... hypnotize me[/font]

Odpowiedz
42 Paladyn bo nie chciało mi się dalej expic teraz przejde Łowcą Smoków i wykorzystam bug z busterem tak można wbić bardzo wysoki lvl.
Odpowiedz
Fakt,też słyszałem o tym bugu.A co do levców to łowcą smoków miałem coś koło 50-tego,a pozostałymi dwiema nie pamiętam.Może przejdę se jeszcze raz każdą i zobaczę którą profesją będe miał najwyszczy lvl?Jeszcze zobaczę.
Three Rings for the Elven-kings under the sky,
Seven for the Dwarf-lords in their halls of stone,
Nine for Mortal Men doomed to die,
One for the Dark Lord on his dark throne
In the Land of Mordor where the Shadows lie.
One Ring to rule them all, One Ring to find them,
One Ring to bring them all and in the darkness bind them
In the Land of Mordor where the Shadows lie.
Odpowiedz
Tja 90 level....buhahahahahha. Spróbuj dojść do 60, a zobaczysz jaka jest trudność. bez takich, ok?
Ja doszedłem do 63 levelu, ale było ciężko-kilkakrotnie schodziłem do doliny prosić o przysługę orków(wiecie jaką).
Odpowiedz
W tym temacie napiszcie swoje rekordy.
Tzn. napiszcie ktory mieliscie level itp. czyli umiejetnosci.
napiszcie tez jak daleko doszliscie w G2 NK.
Odpowiedz
Gothica 2 NK przeszłem całego palladynem na 65lvlu wykonałem wszystkie misje ale to bylo dosyć dawno więc większości nie pamiętam.
Odpowiedz
65 poziom ale chyba z bugów korzystałeś bo to jest nie możliwe
Odpowiedz
no niestety kozystalem z bugow a jak wyruszałem do dworu irdorath to wybilem khorinis i pobliskie farmy
Odpowiedz
Cały NK 52 poziom bez kodów i bugów grałem łowcą smoków.
Cytując moją babcię: sralis mazgalis rewerendus duptus
Odpowiedz

Użytkownik The Wolf dnia śro, 25 lip 2007 - 18:42 napisał

42 Paladyn bo nie chciało mi się dalej expic teraz przejde Łowcą Smoków i wykorzystam bug z busterem tak można wbić bardzo wysoki lvl.

[post="76316"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


Ja tam miałem 47 i dalej mi się nie chciało . O co chodzi z tym bugiem??
Odpowiedz
Jak jesteś najemnikiem/łowcą smoków (chyba tylko wtedy ale głowy nie dam) to masz misję żeby oddać jakiśtam przedmiot Busterowi (dowiesz się, jaki). Jak go zlejesz i mu ten przedmiot zabierzesz, to jak Buster wstanie, możesz mu go dać jeszcze raz i znowu dostać expa I tak w koło Macieju...
Ech, te RPGi.
Odpowiedz

Użytkownik Raphagorn dnia sob, 01 gru 2007 - 09:41 napisał

Jak jesteś najemnikiem/łowcą smoków (chyba tylko wtedy ale głowy nie dam) to masz misję żeby oddać jakiśtam przedmiot Busterowi (dowiesz się, jaki). Jak go zlejesz i mu ten przedmiot zabierzesz, to jak Buster wstanie, możesz mu go dać jeszcze raz i znowu dostać expa I tak w koło Macieju...

[post="95422"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



To jest zadanie z rogami cieniostwora, ten bug został naprawiony w dodatku, mając oryginalną wersję.

Ja grę skończyłem na 52-53 poziomie z dodatkiem wybijając wszystko, bijąc każdego i okradając wszystkich.
Odpowiedz

Użytkownik Soldier dnia sob, 01 gru 2007 - 18:17 napisał

To jest zadanie z rogami cieniostwora, ten bug został naprawiony w dodatku, mając oryginalną wersję.

[post="95484"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


Ja mam orginalną i mam ten bug czy to znaczy ze mam podróbe ??
Odpowiedz
Oczywiście, kupiłeś oryginał a okazał się podróbką xD Pewnie nie spatchowana wersja
Odpowiedz

Użytkownik marcineczek22 dnia sob, 15 gru 2007 - 23:34 napisał

Ja mam orginalną i mam ten bug czy to znaczy ze mam podróbe ??

[post="97766"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


nie ale możesz sobie patcha ściągnąć najnowszego tylko nie wiem po co skoro masz orginał
Odpowiedz

Użytkownik Dranzer dnia pon, 21 lut 2005 - 22:56 napisał

Właśnie ukończyłem Gothica wraz z dodatkiem osiągnąłem Magiem Ognia 51 poziom i zdobyłem 676405 doświadczenia a wam jak sie powiodło 8)  Pochwalcie się 

[post="11177"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


ja grę przeszedłem 36 razy i miałem 76 poziom trzeba wykonać wiele misji i w 1 rozdziale udać się do jarkendaru zabić potwory i co kolejny rozdział wracać i zabijać jeszcze raz
Odpowiedz

Cytat

ja grę przeszedłem 36 razy i miałem 76 poziom trzeba wykonać wiele misji i w 1 rozdziale udać się do jarkendaru zabić potwory i co kolejny rozdział wracać i zabijać jeszcze raz

Rispekt! Smoki też ubiłeś w I rozdziale?
Odpowiedz
← Gothic

Maksymalny poziom - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...