Naj. Gry 2k8

Chciałbym się dowiedzieć jaka waszym zdaniem jest najlepsza gra tego roku?
☻/
/▌
/ \
BOB!
Odpowiedz
NWN 2: Maska Zdrajcy .
Odpowiedz
Command & Conquer 3: Tiberium Wars.
Odpowiedz
Jedna? To tak się nie da wybierac.
1. Halo 3
2. Mass Effect
3. I nasz rodzimy Witcher
Odpowiedz
Zdecydowanie NWN2:Maska Zdrajcy
Odpowiedz
Ze względu na ogół: Wiedźmin
Ze względu na grafikę: Unreal Tournament 3
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Wiedźmin / UT3 / CoD4:MW / Crysis - kolejność typowania nie określa kolejności miejsc.
Odpowiedz
Moim zdaniem: Guild Wars: Eye of the North, NwN2: Maska Zdrajcy, Wiedźmin, C&C3 Tiberium Wars. Niekoniecznie w tej kolejności
Odpowiedz
Wiedźmin - pierwsza tak wciągająca gra od czasów Arcanum i Gothica
Crysis - grafika nie jest głównym atutem tej gry... nie no żartowałem. Grałem tylko w demko, może kiedyś... (w extra klasyce)
www.maxpayne.boo.pl
Odpowiedz
Fallout 3 - bo wkurza ubernerdów, a dla mnie jest fajna
Odpowiedz
Z deczka nie ten roczek Favar:P. Takie dinozaury,jak ten temat, to ktoś powinien zakopać.
Żeby nikt mnie o OT nie posądzał, najbardziej w pamięć zapadł mi Wiedźmin.

Lekka zmiana tematu i po problemie :') - Tokar.
Powyższy post przedstawia zdanie tylko i wyłącznie autora. Nie jest to narzucone Ci zdanie przez wyżej wymienionego autora. Nie jest to oficjalne stanowisko Kościoła. Nie jest to oficjalne stanowisko partii rządzącej. Nie jest to oficjalne stanowisko rządu RP. Nie jest to oficjalne stanowisko prezydenta RP. Uprasza się o niebluzganie. Dziękujemy.

-Co to było?
-Bez obaw, admin już się tym zajął. To był tylko jakiś bóg.

-You'll kill us... with a soup cup?
-Tea, actually.
-What's that?
-I'll kill you with my teacup.

It ain't the fall that get you. It's the sudden stop at the bottom.

Nudziło mi się, to grzebałem w userbarach:P

Odpowiedz
Jak 2k8 to tylko jeden wymiatacz: Gears of War 2. Dare to enter the Hollow...?
Odpowiedz
Wiedźmin i Crysis.
W tego drugiego namiętnie się grało u Favara xD
Odpowiedz
A w sumie jest jeszcze legandarne w niektórych kręgach Mount&Blade ;D
Odpowiedz
Hmm. Choć nie grałem w Assasin's Creed (ale na święta może sobie zafunduję. Choć może Wiedźmina, nie wiem jeszcze. A może HoMM Kolekcja Wszechczasów? Przydałaby się...), to sądząc z list przebojów 2008 i opinii osób trzecich, chyba to on jest kandydatem na tytuł roku. Chociaż przed nami grudzień, więc kto wie...
Gdzieś tak około drugiego miejsca ulokowałbym Mass Effect. W to już grałem i było niezłe. No i w notowaniach też ma często drugie miejsce.
Więcej gier juz nie wytypuję...No, może GRID, w którego zagrywam się już od paru tygodni i nie mogę przestać.


Indestructible
Determination that is incorruptible
From the other side
A terror to behold
Annihilation will be unavoidable
Every broken enemy will know
That their opponent get to be invincible
Take a last look around while you're alive
I'm an indestructible master of war


Czy ja tu w ogóle piszę?
SPOILER
Uwaga spoiler!:

Przecież już wiesz... A może?[color=red]
---[/color]
[size=5]Myślisz, że coś potrafisz? Jesteś pewien? Mi się wydaje, że nie byłbyś nawet w stanie kliknąć tego!

300 postów... To już... Nie pasuje, 3/10 byłoby zbyt oczywiste.

~*~
[/size]
Odpowiedz
Assassin jest do bani prawdę mówiąc. Kiedy już skończysz się napawać cudowną grafiką i możliwością włażenia w wiele miejsc, sam to uznasz Tak liniowej i nudnej fabuły dawno nie widziałem. Zadania się bez przerwy powtarzają, zero oryginalności. Brak możliwości decydowania o postaci (no chyba, że decyzją jest: Zabijać, czy dać się zabić). Nie ma handlu, rozwoju jako takiego, różnorodności postaci. Ohyda
Odpowiedz
← Gry ogólnie

Naj. Gry 2k8 - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...