[NWN1] Aribeth rozdział 4

mam pytanie
czytałem w poradniku że jeśli pokażemy jej pierścień który nam dała w 2 rozdziale to sie podda
ale jak jej go dać bo jak z nią rozmawiam to nie mam takiej opcji a jak chce go przeciągnąć na nią to pisze że "Aribeth nie może handlować"
co robić (gram w nwn po raz pierwszy)?
musisz ją pokonać...przy pewnych odrażeniach sie podda...oszczędz ją...podczas następnej rozmowy powinna być opcja z pierścieniem tylko dobrze dobieraj odp
"dobrze dobieraj odp"
czyli że jakie?

a jak jest ta opcja to mam mieć założony ten pierścień czy zdejmnięty?
Zrób sobie sejva przez walka z Aribeth. Powalcz z nią, pokonaj ją i wtedy wypróbuj odpowiednią kombinację opcji dialogowych i pokaż jej pierścień, który nie musi byc koniecznie założony, wystarczy, że masz go w plecaku.
coś mi nie idzie
a gdy z nią gadam to później jest opcja kłamstwa czy ona może się udać bo kilka razy próbowałem i nic
Wszystko zależy jak wysoki współczynnik charyzmy posiada twój awatar. Jeśli jest wysoki - kłamstwo się powiedzie.
Tylko pytam, skoro chcesz ją oszczędzic, to po co ją okłamywac?
no bo nie chce jej zabijać a coś mi nie idzie z tym jak pokazać jej ten pierścień

jakie miksturki dają charyzme?
nie okłamuj...zacznij mówić że...np wciąż może uratować wiele setek dusz(jakoś tak)
gdyż zna luki itd w armii luskańskiej armii
nie okłamuj jej wogle...jak nie masz pierścienia to będzie perswazja a jak nie to walka
perswazji nie polecam trzeba mieć spory współczynnik

więc dobieraj dialogii w ten sposób żeby spróbować nawrocić ją z powortem na ścieźke Tyra xD
Nie kłam że Nasher obiecał ją ocalić, lecz powiedz jej że jej wiedza o armii Luskanu może uratować życie ludzi, itp. Żadnych kłamstw!
dobra sprobuje


@edit
udało mi się dzieki all
← Neverwinter Nights
Wczytywanie...