Koszulki GameExe

W wyniku coraz częściej pojawiających się dyskusji na Dworze zaczęła krystalizować się koncepcja wykonania naszych portalowo-forumowych koszulek. Jednak ze względu na to, ze wymaga to znacznych nakładów finansowych (i ogólnie troche chodzenia za tym jest) musimy wiedzieć czy w ogóle jest zainteresowanie wśród użytkowników. Na koszulce zapewne byłoby nasze logo oraz adres. Coś w stylu "GameExe.pl - portal fantastyczny" i do tego nasz kostka. Oczywiście to tylko propozycja.

Koszt koszulki wyniósłby jakieś 20-30zł.

No to jak?

Od siebie dodam, że będe się pisał jakby co na dwie sztuki.

[Dodano po chwili]

By było jasne to to jest koszt koszulki (o wysokie gramaturze), nadruku, matryc i pracy grafika który będzie tam to wszytsko szykował. My nie czerpaliśbyśmy z tego korzyści.
Odpowiedz
Saimar stawia fajkę i wpisuje w polu o ilość cyfrę 2, a obok niej +
:*
Odpowiedz
Też bym zamówił jedną (o ile oczywiście powstaną).
W końcu 20-30 zł. to nie majątek.
Odpowiedz
A kto by te koszulki robił?
Bo ja bym sobie zamówił
Odpowiedz
Ja jestem jak najbardziej ZA. Dwie poproszę.
Odpowiedz
I ja bym nie miała nic przeciwko koszulce i z chęcią wezmę 2 jeśli projekt dojdzie do skutku.
Zastanawiam się jednak czy byłoby to standardowo czarne tło i na tym napisy, czy w grę wchodziłyby inne kolory. No i czy jest możliwość zrobienia 'damskiej' koszulki pod względem kroju
Doktor Freud spojrzał z rozdrażnieniem na swoje zimne cygaro, uznając jego nagłe zgaśnięcie za personalny atak.
Przypadek Adolfa H. Eric-Emmanuel Schmitt


Odpowiedz
Koszt nie zależy od rozmiaru ? Czy też jest jeden standardowy rozmiar ?
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Koszt nie zależy od rozmiaru. Z tego co wiem to możliwe by było zamówienie damskiego kroju. Jeśli chodzi o kolory to sprawa jest do ustalenia. Niby można by pewnie wziąc kilka różnych ale trzeba by to jakoś zgrać z logiem wtedy. Na razie interesuje mnie samo przyjęcie pomysłu i orientacyjna ilość.

@ Xardasss

A jakie ma znaczenia kto to będzie robił? Są ku temu firmy. Jak będziemy znać przybliżoną ilość to będziemy szukać takiej która to zrobi najtaniej i najlepiej.
Odpowiedz
Chętny narazie na jedną.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Ekhtelion a w jakich rozmiary planujesz?
Odpowiedz
Co do 'narazie' to tylko dodam, ze będzie to raczej akcja jednorazowa.

@Xardasss

Zastanów się nad sensem swojego pytania... Rozmiar każdy będzie sobie mógł wybrać.
Odpowiedz
Chodziło mi o to, że zastanowię się, czy nie chcę więcej (zresztą nie wiem, czy jednej osobie potrzebna więcej niż jedna koszulka, chyba że inny kolor, grafika).
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Tą kwestie niech sobie już każdy sam rozpatrzy... Pod względem nadruku wszystkie będą takie same, chyba, że ktoś jest gotów zasponsorować komplet matryc.
Odpowiedz
Sam napis pewnie będzie można wprasować jakąś termosublimacją za pare zł . Na ile sztuk się piszesz Nazin? A Strażnik? Medziu? Veniu? Ruszta się ludzie wszyscy.
Odpowiedz
Jedną - niech będzie jedyna i wyjątkowa u mnie w domu
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
1 ręcznie tkana z najwyżeszej jakości materiałów. Z napisem "Bierz mnie! Jestem redaktorem GemeExe!"
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Kaftanik się zawsze znajdzie, taki miły, ciepły, bez ostrych szwów i sztywnych elementów, byś sobie krzywdy nie zrobił I duży napis: "Byłem userem na Insi".
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
← Karczma

Koszulki GameExe - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...