[GII] Gdzie jest złotnik

Gdzie jest złotnik który naprawi oko Innosa i gdzie jest farma na której znajdę dowody dla Maga Ognia.
Odpowiedz
To nie jest złotnik tylko kowal. Ma na imię Bennet. Musisz go uwolnić z więzienia i wtedy Ci pomoże.

A dowód to księga ''Dwór Irdorath'', która znajduje się na farmie Sekoba (koło farmy Onara).Tylko uważaj bo jest ona oblegana przez poszukiwaczy(ludzi w kapturach)

P.S. Księga jest w jednej ze skrzyń
Odpowiedz
Od razu wyjaśnię że: żeby uwolnić "złotnika" musisz z nim najpierw porozmawiać w koszarach, następnie rozmawiasz z Hagenem, a na końcu wymuszasz od Corneliusa (który jest w tym samym budynku co Hagen) dziennik, a po przeczytaniu dziennika dajesz go Hagenowi..
Odpowiedz
Oginator rozumie, że można czegoś nie wiedzieć, ale ty zadajesz pytania które może ci wytłumaczyć dialog.
Gadaj z tymi ludźmi
Odpowiedz
Dzięks za tamto tylko mam jeszcze jedno takie pytanko Gdzie jest ta farma co jest tam skrzynia z dowodem od Xardasa dla Maga Ognia Proszę o szczegułowe danie...
Odpowiedz
Jakby Ci to wytłumaczyć...

Gdy jesteś na farmie Onara udaj się ścieżką do Khorinis. Gdy będziesz na pierwszym skrzyżowaniu skręć w lewo, a powinieneś dojść do farmy Sekoba. Koło niej są dobrze widoczne kamienne kręgi.
Odpowiedz

Użytkownik Oginator dnia nie, 16 gru 2007 - 19:43 napisał

Dzięks za tamto tylko mam jeszcze jedno takie pytanko Gdzie jest ta farma co jest tam skrzynia z dowodem od Xardasa dla Maga Ognia Proszę o szczegułowe danie...   

[post="97868"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


1. nie używasz słownika
2. właśnie o tym pisałem we wcześniejszym poście
3. kieruj się drogą do Korinis spotkasz posterunek najemników a wśród nich Bustera. Po prawej stronie będzie kamienny krąg a obok farma Secoba za farmą jest jaskinia tej zielarki
Odpowiedz
Oginator ty sobie lepiej zrób jeden temat nazwany ''Moje problemy z questami'' czy coś takiego, bo zaśmiecasz forum i się ''burdel'' robi
Odpowiedz

Cytat

Oginator ty sobie lepiej zrób jeden temat nazwany ''Moje problemy z questami'' czy coś takiego, bo zaśmiecasz forum i się ''burdel'' robi confused.gif

Właśnie odwrotnie Jak przyjdzie osoba z takim samym problemem, to będzie szukać raczej pod taką nazwą tematu, a nie przeczesywała temat "moje problemy", nie?

Cytat

1. nie używasz słownika

A ty wielkich liter i kropek
Odpowiedz
aMor źle to zrozumiałeś ja chciałem żeby on sobie założył temat ze swoimi problemami z questami, a nie wszystkich ogólnie .
Odpowiedz

Użytkownik aMorek dnia pon, 17 gru 2007 - 17:58 napisał

Właśnie odwrotnie Jak przyjdzie osoba z takim samym problemem, to będzie szukać raczej pod taką nazwą tematu, a nie przeczesywała temat "moje problemy", nie?

[post="97943"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



A jak przyjdzie jakiś nOOb'ek to po prostu założy nowy temat z problemem, który już był poruszony.

Gothic to nie jakaś zręcznościówka że przyjdziesz, zabijesz, wygrywasz. W tej grze trzeba myśleć nad wszystkim. W co zainwestować pkt. doświadczenia, a przede wszystkim trzeba słuchać napotkanych postaci (nawet gdy gada 10 minut). Chyba że gracz po przewiniętej rozmowie zagląda do dziennika.
Odpowiedz

Użytkownik aMorek dnia pon, 17 gru 2007 - 18:58 napisał

A ty wielkich liter i kropek

[post="97943"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Używam, tylko czasem to po prostu umyka.
Ty też nie używasz kropek
Odpowiedz
← Gothic

Gdzie jest złotnik - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...