[NWN:HotU] Oblężenie

cze wszystkim mam problem!!!!!!!!!!!!!!!!!! :twisted: jestem w drugim rozdziale i jest obłężenie macie może jakiś sposób na duergaduw i potworów bo za każdym razem kiedy gram w to zabijają mnie i przegrywam!!!!!!!!!!!!! z góry dzienki
Oj, oj, oj . Mało informacji podałeś. Kogo udało Ci się przekonać, aby zerwać sojusz z Valsharessą, kogo przeciągnąłeś na swoją stronę itd. Nie napisłeś kim grasz, a to dosyć istotne. Ogólnie musisz podać więcej szczegółów .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
hyh postaw ludzika z tyłu a żołnierzy z przodu jak już ci wszystkich wybiją to lepiej udać się do środka miasta i trzymać się koło wyroczni (tam Valen stoi i pare innych bubków ) wrogowie beda stopniowo podchodzić małymi oddziałami i spoX..
To pay the price of being hell bound...
Ja jak gralem czarodziejem ustawilem sie na jednej z przednich wiez, wezwalem smoka i chowanca oni sie tam tlukli a ja rzucalem czary obszarowe (plugawy uwiad, krzyk banshee itp.) jak sie skonczyly czary to zszedlem na dol i dobijalem
wiesz miałem paladyna 18 i czarownika na 16 przyłączyły też się do mnie golemmy Ferrona i tyle . a co do osłabienia sił Valssaresy ilthildy , obserwatorów i nieumarłych
34... 34 poziomy.. kurde jak nie bujasz to masz dobrze rozwiniętą postać jak na 2 rozdział ..
To pay the price of being hell bound...

Cytat

wiesz miałem paladyna 18 i czarownika na 16


Mmmm..., a nie przeszkadza ci zbroja w czarowaniu? Co do samego oblężenia - najważniejsze, aby siły Valsharessy nie przedarły się do miasta. Jak się skupicie na obronie zewnętrznej bramy, wież i dziedzińca - to za waszymi plecami pojawią się dwa nieprzyjemne demony i bitwa przeniesie się do samego miasta. Ja zawsze korzystałem z pomocy tej roztrzepanej devy - Lavoedry. Doskonale sobie radziła z przeciwnikami i zabezpieczała teren. Późniejsza walka z resztą sił Valsharessy w Lith My'Atar to już banał.
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




dzięki za odpowiedzi można zamknąć ten temat
← Neverwinter Nights
Wczytywanie...