[GII:NK] Kto jeszcze czeka :[

Kto jeszcze czeka na GK, bo mi się już przejadło czekanie... nasz dystrybutor dał dupy i tyle!!!!
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Ja czekam i czekam i mam nadzieję, ze się doczekam. Tylko po to czekam, bo Gothic to zaje****a giera. Gdyby nie to, że te przygody są super i tłumaczenie średnie niskie (jak na CD - Project to nieźle) to bym nie czekał :evil:


Tonari no Totoro!
W tym miesiącu będę kupował oryginalnego Gothic'a II, tak żeby na ŚWIĘTA BŻ już ostro szarpać. A na NK wciąż czekam i myślę że się doczekam; przynajmniej do marca 2005.
taaaa o ile cdprojekt znowu nie przesunie terminu wydania i za powod poda jakis bzdetny argument ...
Dancing in the moonlight
Singing in the rain
Oh, it's good to be back home again
Laughing in the sunlight
Running down the lane
Oh, it's good to be back home again
Oj Nazina mówisz jak być nie żył w naszym pięknym kraju od przynajmniej kilka lat, ja juz doszedłem do wniosku jeżeli Polak mówi że będzie coś wydane np. za dwa tygodnie to znaczy za pół roku...
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
A ja juz gram od dawna (mam qntakty w Niemczech :lol: ) Ale szkoda, ze save'y kasuje...
Ale pewnie grasz w niemiecką wersję. To nie to samo co piękna polszczyzna w głosie Bezimiennego A co do kasowania savy - ów to jeżeli Ci się robi biały ekran w "sejwie" to nie tylko w NK. Mojemu koledze i w 1 części tak robiło i w 2. Nie wiem czego to wina.


Tonari no Totoro!
To dobrze, że mi się tak nie robiło . A na Noc Kruka oczywiście czekałem, czekam i czekać będę. Tylko jeszcze ile ? Tak, tak, wiem do marca, czy jakoś tak. Pożyjemy zobaczymy, ale raczej słuszna wydaje mi sie uwaga Naziny, że już raczej nie przełożą. To już byłby szczyt wszystkiego!

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
a ja w tym tygodniu bede miala angielska wersje i niech sie cd projekt cmoknie gdzies ps glos bezimiennego w polskiej wersji gothica jest poprostu zalosny tak jak i wiekszosc glosow
Dancing in the moonlight
Singing in the rain
Oh, it's good to be back home again
Laughing in the sunlight
Running down the lane
Oh, it's good to be back home again
To ciekawa informacja. A tak wogóle to skąd bedziesz miała tą wersję ("cholera sam nie wiem" - bezimienny G2), jeżeli można spytać oczywiście:?: . A ja w sumie wole usłyszeć po polsku te texty np. "Witamy w Kolonii"


Tonari no Totoro!
Co do kasowania save'ow: save sa kasowane umyslnie! Bo dodatek zaczynasz postacia od nowa!
Ja nadal czekam choć już nie wytrzymuje.
A czekam poniewarz gra w innym języku nie była by tak interesująca.
Ostatnio wrzuciłem ten dodatek żeby się ściągał, jutro powinienem już go mieć.
Zobaczę czym się twórcy popisali
Rincewind marzec :roll: ???!!! Nie strasz mnie Ja już zamówienie złożyłem na dniach powinno przyjść 8) Mam nadzieje :wink:
I powiadam Wam raz jeszcze: nie budzcie żadnego z nich,
jesli nie umielibyscie wygnać go z powrotem, bowiem on
zas może wezwać cos przeciw wam, a wtedy wasze
najpotężniejsze sposoby na nic się nie zdadzą
.
Nie, nie marzec . Post był napisany nieco juz temu, gdzie premiera była zaplanowana na koniec trzeciego kwartału, jednak CD - Projekt na szczęście trochę ją przyspieszył i tak Noc Kruka pojawiła się w sklepach już 20 stycznia, czyli w czwartek.

Ps. Temat nieaktualny. Można zamknąć.

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
też tak sądze


zamykam...
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
← Gothic
Wczytywanie...