[NWN1] Klasy i rasy

elfa na druida bym mocno polecał bo nie obowiazują go ohraniczenia do broni więc może i mieczem i lukiem razić a wiadomo że mieczyki są całkiem całkiem w NWN no i oczywiście wiekszą zreczność można mieć a druid skorki tylko nosi...więc parę dodatowych punktów KP się może bbaaardzo przydać
Odpowiedz
Albo Łowca(elfy to urodzeni łowcy hehe) co wiąze się z dodatkowym towarzyszem(zwierzę) i walka dwiema broniami, ale niektore rzeczy troszkę kuleją ;p
Odpowiedz
Czysty Kapłan z buławą i tarczą rasa człowiek. Taka postać jest niezniszczalna po wrzuceniu czarów wspomagających niszczy wszystko a do tego ma leczenie.
Odpowiedz
Czysty Czarodziej człowiek + chowaniec pantera. Brak atutów zwiazanych z bronią i obowiązkowe Automatyczne Przyspieszenie Zaklęcia 3.

Z czarów Epickich to Piekielna Kula (jak mała bombka atomowa) Wielkie Zniszczenie, Epicka Tarcza i Epicka Zbroja Maga.

Z atutów to również Żelazna Wola, Błyskawiczny Refleks, Epicka Siła Woli i Epicki Refleks.
Odpowiedz
Ja gram krasnoludem barbarzyńcą-wojownikiem(ze względu niektórych przydatnych atutów no i używania cięzkich zbroi)razem z towarzyszem Sharwyn(leczy i dodaje wszystkie przydatne czary) wymiatam wszystko bez problemu. Krasnolud oczywiście z toporem dwuręczny z dobrym parowaniem ciosów i butami przyspieszenia jest niezniszczalny
Odpowiedz
No to jeszcze z epickim magiem nie walczyłeś
Odpowiedz
w Nvn stawiam raczej na sile, bo mam dobre wyposazenie które zapezpiecza mnie przed najczęstszymi zaklęciami
Odpowiedz
stawiam mojego epickiego łowcę/tancerza cieni przeciwko każdemu magowi...
Odpowiedz
Ojoj, mój wątek sprzed pół roku, na drugim miejscu pod względem dyskusyjności. Nie ma to jak dyskusje między Hawkiem i naszą drogą Atis. Ale i tak nie ma to jak Krasnoludek, wojownik, krasnoludzki obrońca. Moraga w finale zabrała mi całe 20 pkt. życia. Oczywiście wlałem wcześniej w siebie wszystkie posiadane napoje, ale liczy się sam fakt. Myślałem, że na nią będę musiał zużyć przynajmniej z 5 sawów, a tu za pierwszym razem zmiękła. Niestety Dealanek nie mógł mi towarzyszyć, bo go ukatrupili w jakimś takim domu ze sporą ilością magów i innych syfów.



Dawniej byłem Kasaprem (Suli Jinkenem) to tak..... To znaczy dalej jestem, ale pod innym nickiem
Odpowiedz
dokładnie.. krasnolud rządzi:P
wymiata z dealanem który zawsze atakuje pierwsze istoty(zazwyczaj najsłabsze) i sobie daje radę z nimi a ja zajmuję sie tylko najtrudniejszymi:P
Odpowiedz
Zmierz się ze mną i Neretyhrem to zobaczysz co to prawdziwa walka.
Odpowiedz
Zmierzcie się ze mną. Szans panowie nie macie nawet najmniejszych.
Odpowiedz
To lubię u kobiet Atis grasz druidem?
Odpowiedz
Wiem wiem, radziłaś mi bym zagrał magiem i było nawet ciekawie, ale niestety akcja traci na tępie. Co z tego, że mam lepszą postać, skoro już nie czerpię takiej przyjemności z gry nią, jak właśnie moim krasnoludem. Poza tym rozwój postaci czarującej = ciągłe ślęczenie nad statystykami i zastanawianie się "Rozwinąć czar, nauczyć się, dodać manę, moze zręczność, albo nie mądrość". Gdy gram wojownikiem nie mam takich dylematów. Ja po prostu nie umiem grać magiem.



Dawniej byłem Kasaprem (Suli Jinkenem) to tak..... To znaczy dalej jestem, ale pod innym nickiem
Odpowiedz
No jo, gram druidem. Jakoś najbardziej njoyuję grając sobie tą właśnie klasą, choc bardziej preferuję odnogę tej klasy - Shiftera... przepraszam, Zmiennokształtnego. Czasem lubię pobawic się w Rangera, ale rzadko.
Odpowiedz
Uwierz mi. Warto się pomęczyć nad Czarodziejem.... Potem jest chodzącą maszyną zagłady...
Odpowiedz
Druid zmiennokształtny versus czarodziej...stawiam swoją wypłatę na druida...
Odpowiedz
Stoi. Chwytająca dłoń Bigby'ego na początku pojedynku i spokój na 40 rund....
Odpowiedz
heh ja postawie mojego łotrzka\tancerza cieni\zabójce przeciwko każdemu magowi
w NWN jak tą klasą przechodziłem nie było kogoś kto by nie wymięknął
Edit:a na . Chwytająca dłoń Bigby'ego jest sposób...nie rzuci i nie złapie jak nie widzi xD
Odpowiedz
heh chwytająca dłoń średnio działa na prastarego somka z tego co pamiętam.. a Tancerz jest naprawdę mocny ja go zawsze do mojego łowcy dodaje i...chowanie sie na widoku czyni cuda...
Odpowiedz
← Neverwinter Nights

Klasy i rasy - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...