[GIII] Questy, z którymi macie problemy

Sztabkę czystej magicznej rudy dostaniesz od Kertha po wyzwoleniu Nordmaru.


Poza tym, jest kilka skrzyń, nazwanych przez fanów XXL, z losową zawartością magiczną. Istnieje mała szansa, że w takiej skrzyni znajdziesz sztabkę czystej magicznej rudy.

Tutaj
Tutaj jest o tym szerzej, piąty post od góry. Lokalizacje (nie chce mi się tłumaczyć, ale nie jest trudno zrozumieć):

Cape Dun – in the cave with the dragons (there are all 4 types of unnamed chests there)
Okara – east of the rebel camp, there's a slope with 5 trolls guarding the chest; this place is also the alternate entrance to the huge cave behind the grain thieves north of the Montera mill.
Vengard - 5th house of the Orc Commanders
Vengard – out of the barrier, up the hill, in the easternmost of the 3 orc tents
Silden – Umbrak's chest
Silden (Wilderness) – next to a waterfall, guarded by 3 crocodiles
Trelis – by Vak
Wilderness (Gotha) – on a mountain high above Gotha, guarded by a black troll; this area is accessible thru a Nordmar pass or thru the gallery that leads to Nordmar from Faring (alternative to the main Faring pass)
Faring - upper quarters, in the treasury next to Kan's place, chest on the right
Ben Sala – behind Daro, Julio's place
Bakaresh – in the main treasury
Bakaresh – treasury, upper floor
Bakaresh (wilderness) – southern of the 3 islands
Mora Sul – Gonzales's palace, the chest on the right
Odpowiedz
Sztabek magicznej rudy mam niecałe 20

Skąd mam?
Otwieram każdą skrzynię jaką napotkam, w niektórych dość często leży sobie ruda. Na pustyni przy jednym z kupców jest koszyk tam ruda. Niektórzy kupcy ją sprzedają. Nie ma problemu z rudą.

Na kodach nie gram w żadną grę, od 8 roku życia

Odpowiedz
Nie chce nic mówić, ale Ty chyba masz zwykłą magiczną rudę, a nie CZYSTĄ magiczną rudę.
Odpowiedz
Jeżeli czysta magiczna ruda to co daje nam przywódca klanu ognia za wypędzenie orków, to tego mam sporo, jeśli to coś innego to wtedy jest problem. I fakt mam co innego

Odpowiedz
W takim razie mnie zaskoczyłeś.

Ale lepiej zakończymy te miłą rozmowę bo trochę na spamowaliśmy.
Odpowiedz
osobiście nie wierze w to, że masz 20 sztabek czystej magicznej rudy, bo to jest nie możliwe
Odpowiedz
Nie wiem ile razy mam jeszcze powtórzyć ale jeśli to jest to co dostajemy za wyzwolenie Nordmaru to tego trochę mam no może nie 20 ale koło 15 spokojnie. Jeśli co innego no to nie mam.

Sprawdziłem Dorwałem projekt miecza, mieliście racje to zwykła ruda jest

Skąd można wziąć kawałek czystej po za szefem klanu ognia?

I gdzie są te potwory z ruin obok Mora Sul?

Odpowiedz
Witam. Mam problem z questem znajdź szamana orków/zabij szamana orków. Otóż pokonałem wszystkich orków ale żadnego szamana tam nie było... mimo to zaliczyły mi się oba questy ale niestety nie mam kamienia przodków Angira. Być może stało się tak dlatego, że tych orków wybiłem sam a nie z Osmundem. Czy moge jeszcze w jakiś sposób to uratować tzn. zdobyć ten kamień przodków?? Bardzo mi na nim zależ bo jak wiadomo daje on +8 kowalstwa więc bardzo prosze o pomoc. Pozdrawiam allenor
Odpowiedz
A masz wcześniejszego save? Jeśli tak to: porozmawiaj z Osmundem, a gdy on wyruszy nie podążaj za nim tylko wybierz własną ścieżkę. Wojownik będzie stał, a Ty wejdziesz do obozu i zabijesz szamana, który znajduje się w namiocie na końcu orkowego obozu.
Odpowiedz
prawdopodobnie orkowie po twoim ataku rzucili się do ucieczki, zabiłeś ich wielu a szamana nie i reszta uciekła w tym szaman.
Jeśli masz save wcześniejsze to wczytaj bo nic nie można innego zrobić a dużo na tym stracisz.

[Dodano po chwili]

najpierw staraj się zabić szamana a później jego obstawę, na tym poziomie gry nie powinieneś mieć problemu z przedarciem się do niego
Odpowiedz
Niestety wcześniejszego save nie mam... ale co do tej ucieczki to owszem w pewnym momencie zaczeli uciekać ale został tylko jeden elitarny wojownik (a przynajmniej tylko niego zauważyłem), a dlaczego zaliczyło mi tego questa? A istnieje jakiś kod na ten kamień przodków?? i czy jeśli go wpisze to czy w dalszych etapach gry będzie mi to gdzieś "wytykane", że gram na kodach?? (tak jak np. jest to w GTA:SA gdzie w statystykach widać jedynie, że przeszło się 99,9% gry)
Odpowiedz
Gothic jest taką grą że niestety trzeba mieć wszędzie save, zapisywać grę co pół godziny
Odpowiedz
Taaa coś już o tym wiem ale jak się ma takiego kompa "niezbyt przystosowanego" do tej gry to jest to trochę uciążliwe... czekać 2,30 min. na załadowanie się czegokolwiek...
Odpowiedz
a konkretnie jaki masz komp?
@Soldier
grę trzeba zapisywać co jedną udaną misję
Odpowiedz
3 sloty i co jakiś czas zapis co misje udaną i szybki save co fragment misji, wtedy jest się gotowym na wszystko Ja tam gram i nie miałem problemów

Odpowiedz
A kompa mam takiego:
procesor - Intel Celeron CPU 3.06. GHz
karta grafiki - NVIDIA GeForce FX 5500 256 Mb
ram - 516Mb
reszta chyba nie jest istotna
Odpowiedz
No to trochę Ci wszystko potrwa... a sam G3 jest przybugowany że nawet śliny sprzęt nie poradzi nic na jego przycinanie, ale na takim sprzęcie ciężko...

G3 chce
Procesor Pentium 4 3Ghz - optymalnie
RAM 1Gb - Optymalnie
Grafika - Tutaj ciężko powiedzieć, bo niektóre grafiki, mimo że nowsze od innych go nie ruszą za bardzo, ale Twoja grafika dość słabo...

Powiem Ci że u mnie na Community Patch 1.5
Procesor Atchlon 3000+
1,5Gb RAM
GeForce 8600GT 256Mb
G3 i tak lubi się przeciąć a zapis trwa koło minuty...

Odpowiedz
Po nowym roku ma wyjść patch, który podobno znacznie poprawi działanie gry. Możliwe że dzięki temu patchowi nareszcie skończą się problemy.
Odpowiedz
No po nowym roku planuje se kupić nowego kompa na oku mam takie coś: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=285645673
co wy na to?? czy na tym będe mógł odpalić G3 na jakieś lepszej szczegółowości?? a czy ta cena też jest ok jak na taki sprzęt?? a może wiecie gdzie są jakieś lepsze kompy tak do 1.800 zł. ?? powiem szczerze że nie bardzo znam się na tych cenach więc prosze o pomoc
Odpowiedz
Będzie przygrywało (jak na każdym kompie), ale sobie pograsz
Odpowiedz
← Gothic

Questy, z którymi macie problemy - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...