Blood Omen 2

no wiec znalazłem kody do gry Blood Omen2 :
"Kody:
W głównym menu wciskamy klawisze odpowiedzialne za: blok, odwrócenie się do przeciwnika, menu Dark Gift, rozglądanie się, akcję, użycie Dark Giftu, ssanie krwi. Gdy teraz zaczynamy grę, mamy Soul Reavera i żelazną zbroję."

jakiś gracz tej gry może mi powiedzieć KTÓRE TO KLAWISZE?

PLUS JEDNA PROŚBA

wie ktoś gdzie moge znaleźć poradnik do tej gry ;] ?

Jeżeli niema,no to niech mi ktoś odpowie na pytanie:
po pokonaniu tego wampira(tego w podziemiach,tego od którego mamy moc super skakania),to później jesteśmy w mieście..duzo przeszedłem i spotkałem drugiego wampira i w końcu doszedłem do jakichś kanałów,tam jest skrzynka do przenoszenia,przełączniki do wlewania wody i wylewania,i jakiś przełącznik do wsuwania i wysuwania platformy,zamknięte kraty i te zielone pole przez które Kain nie może przechodzić..CO MAM ROBIĆ DALEJ?
Odpowiedz
Jak się nie mylę to kombinacją jest: L1, R1, L2, R2, kwadrat, kółko, trójkąt ;)
sprawdź w opcjach jakie to przyciski

A co do opisu przejścia to wpisz w googlach: "Solucja Blood Omen 2" i zapewne szybko znajdziesz pełen opis
Odpowiedz
dzieks,ale jakie kolko kwadrat,hehe..chodzi o klawisze ja niezmienialem ustawien przyciskow,czy mógłbym poprosic o dokladniejsze instrukcje(te L1 itp. ,jakie to klawisze)
Odpowiedz
te L1 itp to przyciski na padzie do konsoli
Znajdź sobie konfiguracje w grze na kompa, albo przepisz wszystko tutaj to ci powiem
Odpowiedz
← Gry ogólnie

Blood Omen 2 - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...