[W1] Kikimora jaskinia

Pozdro dla wszystkich otóż zawaliłem strop jaskini na kikimorę i nie mogę wejść do przejścia które się otworzyło wczesniej pozawalalem wszysko co się dało i jestem w głównej grocie , z kikimory powyciągałem co się dało a i wcześniej załatwiłem maga zanim zaatakowałem javeda i magistra ....... później to już fabuła do momentu walki z kikimorą ........ pozdro

.a jedyna rzecz jakiej nie zrobiłem to nie przeszukałem zwłok w kanałach PUNKT PRZEżUTOWY tzn przeszukałem ale one nic nie miały wcześniej załatwiłem tych gostków z salamandry ( tak na marginesie to Salamandry są pod ochroną ;-) )

poza tym gra jest oki gram w tego typu gre po raz pierwszy
Odpowiedz
Ty masz tam biec wgłąb cały czas zawalając za sobą stropy, ostatnie jest w takiej ogromnej sali, jak to zrobisz musisz przeczytać papiery Magistra bo z tym wiąże się filmik kończący ten akt, pzdr.
Cytując moją babcię: sralis mazgalis rewerendus duptus
Odpowiedz
[wydobywam wszystko z kikimory i czytam jak przeczytam to zawala sie a w zasadzie otwiera korytarz widze skrzynię ale nie moge tam wejść pozdro
Odpowiedz
Sam nie wiem, a gra Ci wtedy stoi itp? Btw musi cię przekierować, nowa lokacja, nowy akt, dwa nowe filmiki itp.
Cytując moją babcię: sralis mazgalis rewerendus duptus
Odpowiedz
już wiem o co chodzi zawalam wszystko nawet przeszukuję zwłoki
i jak wbiegam do najwiękrzej jaskini to biegnę do tego korytarza a po drodze zawalam jaskinię zawala sie jak jestem w korytarzu i ........................................dalej gra już poszła powodzenia tak tak filmiki teleport i nowa wiocha uff a już miałem no nie ważne
Odpowiedz
Ja mam problem z ich zabiciem, jak zawalam pierwszy strop, to przy kolejnych ginę, nie mogę wyczuć momentu...mam po pierwszym stropie ciągle biec, czy skupiać się na kolejnych i je zawalać za sobą?
Odpowiedz
Proponuje podbiec maksymalnie aż do tekstury i poszukać drzwiczek. Na pewno tam są bo ja też to miałem za pierwszym razem.
Pissstacje xD

If you have to ask, kill yourself.

Odpowiedz
Redhorn Steelaxe dobrze gada trzeba przeczytać zwój i do przodu
Odpowiedz
← Wiedźmin

Kikimora jaskinia - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...