[NWN2] Logram i emisariusz

a więc, uwolnilem emisarjusza,wygilem wszystkich orkow,dowodca w studnii gada ze mam znaleźc tego emisariusza i mam znależć jakisz sztandar logama, gdzie jest ten sztandar i gdzie mam isc zeby znaleźć jeszcze raz tego emisariusza??


z góry thnx
Odpowiedz
Może to błąd gry? Sztandar bojowy Lograma powinien być przy jego zwłokach(tak mi się przynajmniej wydaje), a emisariusz trochę dalej. Musisz porozmawiać z emisariuszem, i kiedy zaktualizuje ci się dziennik to ruszać do Old Owl Well. Ja takich problemów nie miałem...
Kneel before my sword, worm! Now, you shall die...
Odpowiedz
Ten Emisariusz, którego uwolniłeś, był fałszywym i spotkasz go później na swojej drodze gdy Cię zaatakuje.
Musisz iść dalej w głąb jaskiń i tam znajdziesz prawdziwego Emisariusza oraz Przywódcę Orków
Pozdrawiam i życzę powodzenia
Odpowiedz
ten emisariusz to jest u Lograma the Eye.... coś tam dalej czy gdzie?
Odpowiedz
Gdy zabijesz Lograma musisz udać się w głąb jaskini (przez drzwi). Pod koniec następnego poziomu jaskiń spotkasz Kapłana Cienia z obstawą, a po pokonaniu ich wyważasz bądź otwierasz wytrychem (jeśli w drużynie jest łotrzyk) drzwi, a wtedy spotkasz prawdziwego emisariusza.
Odpowiedz
Witam ja mam problem również w tym zadaniu, mianowicie muszę dostać się do siedziby "kościożujców" i zawrzeć z nimi układ. Droga do ich siedziby jest zastawiona skałami, poszedłem dookoła i znalazłem jaskinię w której są trolle, doszedłem do końca i jest wielka hałda rudy i jakieś materiały wybuchowe. nie wiem co zrobić, a w zasadzie jak ich użyć. Proszę o rychłą pomoc. z góry Dzięki
Odpowiedz
Śpieszę.

Jeśli wziąłeś już materiały, (jeżeli nie, to je podnieś) wyjdź z jaskini i idź do głazów, które blokują dalsza drogę. Na miejscu wywiąże się rozmowa z towarzyszami, po której będziesz wiedział, co robić dalej.

Miłej gry.
Odpowiedz
Dziękuje Ci bardzo dobry człowieku idę sprawdzić dzięki jeszcze raz :]
Odpowiedz
Elooos !! Widzę że nikt konkretnie ci nie odpisał .
Więc tak TEN SZTANDAR to nic INNEGO JAK DZIENNIK który jest w Skrzyni koło biurka Alchemika nie opodal celi w której jest zamknięty Emisariusz Pozdrawiam
Odpowiedz
← Neverwinter Nights

Logram i emisariusz - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...