[Lineage II] Kamael

Co to za rasa i w jakim l2 bedzie, a może już jest?
Już jest w Interlude lub będzie w kolejnej częsci ta rasa lub Seraf.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Mi się wydaje, że Kamael to następna "Kronika". Źle mi się wydaje Dany? Interlude jest upgradeowany do Kamaela. Chyba.
Właściwie nie wiem, co będzie po Interlude. Na tej stronie Kamael jest w dziale ras. Trochę dziwne, bo słyszałem o Serafach.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Być może dlatego, że istnieje pewna zbieżność - od dłuższego czasu było wiadomo o wprowadzeniu nowej rasy i była mowa o seraphach, jako tych które widujemy pod postacią bossów (a że od dawna nie gram, nie będę wymieniać ich z imion). Jako że idea zmieniała się (przecież nie można do gry wrzucić czegoś, co jest bossem, a więc stworzeniem niemal "boskim" do reszty ras), rasa kamael straciła jedno skrzydło i dostała własną nazwę, zresztą, trzeba by się zapoznać z najnowszą odsłoną historii świata Aden, jednak i w tym opisie zawarte jest jej streszczenie.
Z tego co widzę, wśród Kamael będzie najistotniejsza pewna rzecz - zróżnicowanie atrybutów przez wzgląd na płeć, pomimo tej samej ścieżki rozwoju (z małymi wyjątkami z tym związanymi - niektóre klasy zdają się nawzajem uzupełniać). Do tego kara pancerza podczas rzucania zaklęć leczących.
Ogólnie rzecz biorąc, kiedy weźmiemy pod uwagę podobieństwo pozostałych klas i ras, na przykład treasure hunter/abyss walker/plainswalker, podobieństwo Kamael zależeć będzie od wybranej klasy danej płci, jednak mówię to dość ogólnie, bo mamy do dyspozycji dwuręczne miecze, kusze i rapiery, imo kusznik bezie czymś w rodzaju abyss walkera, jednak walczący na dystans+pułapki.
Hm. Ciekawy nowy skill: Divine Inspiration - zwiększa ilość buffów, które możesz mieć na sobie :]
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!

Cytat

Ciekawy nowy skill: Divine Inspiration - zwiększa ilość buffów, które możesz mieć na sobie :]


Ten skill nie jest nowy Gram na C5 i właśnie niedawno go dostałem.

Interlude to nie jest C5. Można powiedzieć, że Interlude to C6, jeśli chcesz łopatologicznie.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Broń i zboje w L2 zawsze wywoływały u mnie orgazm. więc powiem raz jeszcze:
ORGAZM.
Muszę przyznać, że ładne. Robe jak zawsze "ciekawy" Kilka z tych dwuręcznych wydaje mi się, jakbym widział, ale to tylko złudzenie No i niezłe szpady.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Już nie mogę się doczekac, żeby odpalic Kamael'a. Tylko dziwi mnie jedna rzecz - czemu wprowadzili kusze i gun'y? Jakoś mi chyba to będzie psuło rozrywkę...
Tylko powie mi ktoś czemu Kamael wyszedł kiedy jeszcze Wiedźmina nie skończyłam...?
Hm, zastanawiam się, do Kamael'a potrzebne jest Intrelude czy wystarczy C5?
Wiem, że jestem leniwy, ale Kamael będzie dostępny na free shardach jak C5, czy trzeba będzie się rejestrować? No i czy działa na C5 czy Interlude
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Na freeshardy będziemy musieli sobie poczekać.

Kilient Interlude aktualizuje się chyba jeszcze do Kamaela łącząc z oficjalnym serwerem.

Za tym, że ja sobie zawsze nagrywam na płytkę każdą aktualizację LII.

Z tego co się wywiedziałem Kamael jest nazywany nieoficjalnie C7.
Czy ja wiem? Tydzień wystarczy i wszyscy będą śmigac Kamaelami... które ja będę radośnie zabijac, bo to strasznie lamerska rasa...
Oceniasz ich jako lamerską rasę po wyglądzie, opisie klas, czy tak dla zasady? Pomimo tego, że nie grałaś?
Mnie oprócz samej rasy intrygują nowe obszary, bo obrazkach patrząc, to są całkiem wymyślne.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Wiesz, jak grałeś i dobrze przypatrywałeś się ludziom innym, widziałeś same Light Lolfy (Spellsingerów oczywiście). A teraz, jak dodali "aniołki" wszyscy będą grac aniołkami, bo to takie kewl i jazzy. Ludzie tworzący swoje postaci myślą o tym jakie to anioły są potężne i wogóle i jakie on są oryginalne, ale dupa, tak wcale nie jest. To ludzie grający takimi postaciami jak Ludzie czy Orkowie są oryginalni. Pozatym, ztego co Deunan napisała, to Kamaele są odcięciem od systemu L2. Nie rozumiem, czemu wybór płci ma zależec od statystyk postaci. DYSKRYMINACJA POWIADAM.
I ostatnia rzecz - guny w L2? GUNY? Rozumiem kusze, ale GUNY? Przsada.
Wiem, widuję dużo light elfów, z czego połowa to SPS, ale nie przesadzajmy Ja bym sobie zagrał aniołkiem, ale po to, by popatrzeć jak nowa rasa funkcjonuje (jeszcze nie grałem nigdy light elfem ).
Także uważam, że robienie klas i statystyk zależnych od płci jest odejściem od systemu. Powinno zostać tak, jak było. Próbują innowacyjności zamiast zrobić L3.
No i broń palna też mnie zszokowała.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Ja wiem, że NCSoft to firma koreańska, ale niech nie robią z L2 jMMO. To jest PRZESADA. I naprawdę, będę zażynac każdego Kamael'a który będzie się nazywał "Sephiroth". Nie będę ręczyc za siebie.
Rasa Kamaelow zostala dodana w Chaotic Throne, jest to jakby megaupdate, ale nie jest on nazywany chronicle 7. C5, Interlude, i teraz Chaotic Throne.

Chaotic Throne zmieni naprawde duzo, mozliwe bedzie enchantowanie pasywownych skilli, bedzie cos w rodzaju siegow trwajacych 24/7 (battlegrounds)

co do kamaelow to poczatkowo ciekawym skillem sie wydawaly skille z interception wybijajace bron do inventory, ale jak sie ludzie naucza nosic bron na pasku skrotow to to duzo nie wskora.



A Ty Atis wogole grasz w L2? ;>
← Inne MMoRPGi
Wczytywanie...