[W1] Demo Wiedźmina

Witam mam taki problem ; mianowicie nie chce mi się uruchomić po instalacji demo Wiedźmina! Dlaczego tak się dzieje? I czy pełna wersja gry też mi nie pójdzie?
Mam taki sprzęt:
- 1 GM RAM
- Windows XP
- Karta graficzna ATI Radeon 9600 126 mb
- Procesor AMD 2800+
- Napęd DVD
Z góry dzięki
Odpowiedz
Ech.

Cytat

Gra nie działa z następującymi procesorami: seria AMD Duron, AMD Athlon XP od 2400+ do 3200+, AMD Sempron od 2400+ do 2800+ oraz seria INTEL Celeron.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Taaak, więc skoro ty MASZ - Procesor AMD 2800+
A gra NIE DZIAŁA z AMD Sempron 2800+

Dlatego tak sie dzieje. (wybaczcie, ale uznałem że potrzeba tu łopaty)

Wiec póki nie zmienisz procka - nie pograsz.
Wymiana procka łączy się ze zmianą płyty głównej, może się łączyć także ze zmianą Ramek oraz grafy.
Odpowiedz
Pamiętacie jak pisałem że gra mi się nie włącza? a wy mi pisaliście to samo co jemu :Gra nie działa z następującymi procesorami: seria AMD Duron, AMD Athlon XP od 2400+ do 3200+, AMD Sempron od 2400+ do 2800+ oraz seria INTEL Celeron.
A dzisiaj kupiłem sobie gazete wyborczą z demkim wiedźmina i NIE BYŁO PROBLEMU Z WŁĄCZENIEM GRY dodam że ładnie chodzi i praktycznie się nie tnie.
Mój sprzęt to:
AMD Athlon 3000 przypomnę (AMD Athlon XP od 2400+ do 3200+, -nie chodzi podobno )
1 gb ram
7300GT
A więc to nie zależy chyba od sprzętu a Xardas nie wyskakuje ci błąd że nie spełniono minimalnych wymagań gry?
Odpowiedz

Użytkownik diego19 dnia śro, 12 gru 2007 - 21:40 napisał

A więc to nie zależy chyba od sprzętu a Xardas nie wyskakuje ci błąd że nie spełniono minimalnych wymagań gry?

[post="97450"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Nie , jest tylko napisane ze sie: nieuruchomilo poniewaz nie znaleziono d3dx9_35.dll. A ja nawet nie wiem co to jest
Odpowiedz
Może demo zostało już jakoś zrekonfigurowane by chodziło na większej ilości sprzętu...

Ten błąd tyczy się DirectX'a. Zacząłbym od jego reinstalacji.
Odpowiedz

Użytkownik Ekhtelion dnia śro, 12 gru 2007 - 23:51 napisał

Ten błąd tyczy się DirectX'a. Zacząłbym od jego reinstalacji.

[post="97470"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Wielkie Dzięki Ekhtelion ,ściągnąłem sobie jakiegoś najnowszego DirectX'a i demo chodzi .
Na początku się niemiłosiernie cięło ale zmniejszyłem rozdzielczość i grafikę do minimum i w Kaer Morhen dało się grać ,ale jak mnie przeniosło do Vizimy (czy jakoś tak) To się trochę cięło i zamiast normalnych ludzi miałem murzynów i wogule gra mi się trochę dziwnie chodzi mi o obraz ,no ale może to dlatego ,że jest 4,38 . W każdym razie jeszcze raz dzięki , i to znaczy ,że podstawowy Wiedźmin też będzie chodził tak?

[Dodano po chwili]

Aha i widzisz Taramelion ,jednak ta twoja łopatka nie była potrzebna ,wiedźmin CHODZI mimo tego ,że NIE POWINIEN mi pójść z takim procesorem
Odpowiedz
Widzę... widzę...

Użytkownik Xardas 2006 napisał

Na początku się niemiłosiernie cięło

Użytkownik Xardas 2006 napisał

zamiast normalnych ludzi miałem murzynów i wogule gra mi się trochę dziwnie chodzi
Odpowiedz

Użytkownik Taramelion dnia czw, 13 gru 2007 - 16:35 napisał

Widzę... widzę...


Widzisz widzisz ale to wina karty graficznej a nie procesora! ,a gdybyś dokładnie czytał to byś wiedział ,że na początku się cięło a teraz tylko rzadko.
A mam jeszcze takie pytanie co lepiej kupić najpierw : kartę graficzną czy procesor?
Odpowiedz
Procesor.

Dlatego, że to serce komputera. Podstawa jego funkcjonowania.

[Dodano po chwili]

Użytkownik xardas bandyta napisał

gdybyś dokładnie czytał to byś wiedział ,że na początku się cięło a teraz tylko rzadko.


Tak... nie ma to jak płynna gra. Jak chcesz pograć z murzynami to włącz GTA. Yo!

Użytkownik xardas bandyta napisał

Widzisz widzisz ale to wina karty graficznej a nie procesora!
- Twórcy gry mieli chyba jakieś podstawy twierdząc, że może nie działać na konkretnym hardwarze. Ponadto załączam:

Użytkownik Ekh napisał

Może demo zostało już jakoś zrekonfigurowane by chodziło na większej ilości sprzętu...


Użytkownik xardas bandyta napisał

ale zmniejszyłem rozdzielczość i grafikę do minimum i w Kaer Morhen dało się grać ,ale jak mnie przeniosło do Vizimy (czy jakoś tak) To się trochę cięło i zamiast normalnych ludzi miałem murzynów
Odpowiedz
A ja bym ci doradził kartę graficzną geforca 7300GT ja ją mam i jestem baaardzo zadowolony przed kupnem tej karty (kosztowała mało jak na kartę grafiki bo 300zł) gothic 3 przycinał się tak że nie dało się grać (ale ja grałem ponieważ kocham tą grę) i dodam że wcześniej miałem geforca 5500 a teraz gothic chodzi praktyczne bez cięcia rzadko co się przytnie a dodam że gram na maxach.
P.S Zaufaj mi Xardasss potem nie będziesz miał wyboru a teraz jeszcze masz ja mam dobry procesor bo AMD Athlon 3000 a ty masz o 200mhz słabszy to całe gó***.
Odpowiedz
← Wiedźmin

Demo Wiedźmina - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...