[GIII] Sposoby na zdobywanie złota

Użytkownik Aidan dnia śro, 10 paź 2007 - 18:12 napisał

dla mnie najlepszy sposobem na szybie złoto jest jak się idzie do cape dun ma dom myśliwy (nie pamiętam jak się nazywa)ma łuk gońca walczysz z nim (nie zabijasz) idziesz spać itd.

[post="87957"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


[COLOR=yellow][SIZE=1][FONT=Arial]

Dość łatwo na początku Gorna pobić. Ma topór za 10500. można go zlać odejść kawałek a on ma nowy . i wcale się nie obraża .
Odpowiedz

Użytkownik Redhorn Steelaxe dnia czw, 25 paź 2007 - 00:23 napisał

Nie jesteś za słaby, po prostu zamiast w siłkę czy umiejętność podpakuj sobie hp do 900-1000 (5pk to bodajże 25hp) i do końca gry fizycznie jesteś nie do zabicia (nawet zbroi nie trzeba nosić).

[post="89396"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


a u kogo sie tego uczy bo u mnie jest 5pk=5hp??
Odpowiedz
W kaplicach i u niewielu magów, (każda kaplica i tam jest coś w stylu "daj mi energię/moc życiową").
Cytując moją babcię: sralis mazgalis rewerendus duptus
Odpowiedz
Cytuję "Inosie daj mi moc życiową" albo "Beliarze daj mi moc Zyciową".

Jeśli chodzi o magów, to u magów wody Saturas, Watras i reszta.
Odpowiedz
aa dzieki a ja mam jeszcze jeden sposob na złoto i doswiadczenie bez bugów to tak idziesz do klanu młota prosisz kolesia żeby cie zaprowadzł do dolnego wejścia do kopalni i tam robisz zadyme(nikt nie mówil ze bedzie łatwov:D) jest tam chyba ze 100 orków a pozniej ich bronie na sprzedaz
Odpowiedz
tylko to można zrobić wykonują zadanie odbicia kopalni
Odpowiedz
no tak ale sporo doświadczenia i złota idzie
Odpowiedz
dobrym sposobem na zdobycie pieniedzy na sam poczatku gry, mozna zdobyc juz ok. 20 000 sztuk zlota. a sposob jest oczywiscie z wykorzystaniem bugów:
1 podchodzimy do gorna i go lejemy ma on topor warty 10 500 sztuk zlota [musisz to zrobic przed tym jak on zaprowadzi cie do reddock]
2 mowisz do niego zeby pokazal ci droge do reddock
3 wtedy nie wiadomo skad pojawia mu sie drugi topor, teraz masz dwa wyjscia albo jestes cholernie niecieprpliwy i znow go lejesz i powtarzasz punkt 1 lub czekasz az on dojdzie to reddock tak jest lepiej bo dostaniesz dwa punkty reputacji u buntownikow i znow powtarzasz punkt 1
Odpowiedz

Użytkownik ocochodzi? dnia śro, 05 gru 2007 - 15:21 napisał

dobrym sposobem na zdobycie pieniedzy na sam poczatku gry, mozna zdobyc juz ok. 20 000 sztuk zlota. a sposob jest oczywiscie z wykorzystaniem bugów:
1 podchodzimy do gorna i go lejemy ma on topor warty 10 500 sztuk zlota [musisz to zrobic przed tym jak on zaprowadzi cie do reddock]
2 mowisz do niego zeby pokazal ci droge do reddock
3 wtedy nie wiadomo skad pojawia mu sie drugi topor, teraz masz dwa wyjscia albo jestes cholernie niecieprpliwy i znow go lejesz i powtarzasz punkt 1 lub czekasz az on dojdzie to reddock tak jest lepiej bo dostaniesz  dwa punkty reputacji u buntownikow i znow powtarzasz punkt 1

[post="96220"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Ale po co starego kumpla bić, tyle razem przeszliśmy
Odpowiedz

Użytkownik ocochodzi? dnia śro, 05 gru 2007 - 14:21 napisał

dobrym sposobem na zdobycie pieniedzy na sam poczatku gry, mozna zdobyc juz ok. 20 000 sztuk zlota. a sposob jest oczywiscie z wykorzystaniem bugów:
1 podchodzimy do gorna i go lejemy ma on topor warty 10 500 sztuk zlota [musisz to zrobic przed tym jak on zaprowadzi cie do reddock]
2 mowisz do niego zeby pokazal ci droge do reddock
3 wtedy nie wiadomo skad pojawia mu sie drugi topor, teraz masz dwa wyjscia albo jestes cholernie niecieprpliwy i znow go lejesz i powtarzasz punkt 1 lub czekasz az on dojdzie to reddock tak jest lepiej bo dostaniesz  dwa punkty reputacji u buntownikow i znow powtarzasz punkt 1

[post="96220"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Tylko znajdźcie mi takiego kupca, który da ci tyle kasy... bo u mnie każdy z kupców, kowali etc. na początku gry ma ledwie 5tyś. później wzrasta do 9-11tyś., ale to póóźniej....

Jakoś narazie nie spotkałem kupca, który by miał więcej niż 10tyś. pomijająć tych u kórych kupowałem zbroje...

No chyba, że nie znam jakiegoś sposobu na więcej kasy u kupców...



Pozdrawiam
Odpowiedz
nie tylko na złoto patrzymy, patrz też na rzeczy jakimi handluję dany kupiec, mikstury itd.
Odpowiedz

Użytkownik Soldier dnia pią, 07 gru 2007 - 23:35 napisał

nie tylko na złoto patrzymy, patrz też na rzeczy jakimi handluję dany kupiec, mikstury itd.

[post="96620"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Dobra, ale jak mam sprzedać

+ 45x Krush Varok
+ 19x Krush Pach
+ 32x Krush Agash
+ 27x Orkowa kusza
+ 29x Krush Tarach

to mógłbym wsiąść wszystkie te jego rzeczy, a i tak dostałby premie...
i niech mi nikt nie mówi że mogę sprzedawać na raty bo staram się na raty, ale nie zawsze się udaje ...
a śmietnika w Ekwipunku nie lubię, bo nie wiem gdzie co jest...
Odpowiedz

Użytkownik VikingWasDead dnia czw, 13 gru 2007 - 13:46 napisał

Dobra, ale jak mam sprzedać

+ 45x Krush Varok
+ 19x Krush Pach
+ 32x Krush Agash
+ 27x Orkowa kusza
+ 29x Krush Tarach

[post="97482"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



To i tak mało jak będziesz miał trzy cztery razy tyle złomu to pogadamy

Z tego co kojarzę to nigdzie za jednym razem tego nie sprzedaż.
Nawet jak na raty sprzedajesz to nic nie tracisz.
Odpowiedz

Użytkownik Guest dnia pią, 28 wrz 2007 - 21:10 napisał

według mnie najlepszym sposobem na zdobycie pieniedzy sa TAJNE KODY:). Odwiedzcie stronke z kodami

[post="86674"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Wiesz co kody mulą grę moim najlepszym to chyba kucie broni lub dawanie rzeczy na pancerze np lekki asasyna lub nordmańczyka





Tobi is a good boy

WIELKI MISTRZ BRACTWA MAGICZNEGO OGNIA W FUN CLUBIE GOTHICA.
Odpowiedz
← Gothic

Sposoby na zdobywanie złota - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...