[GIII] Questy, z którymi macie problemy

Otóż mam pewne obawy... Bo powiedziane jest że 12 pucharów jest do zdobycia z czego 11 jest, a 12 żeby zdobyć trzeba pobić niewolnika w monterze i potem go jeszcze poprosić o puchar. Przeczytałem to po wyzwoleniu montery i teraz zastanawiam się czy uda mi się zdobyć ten 12 puchar? Brakuje mi obecnie 2-3 nie byłem jeszcze w Varancie. Czy może jest ten bug poprawiony w Community Patch 1.5 bo gram na nim?

Odpowiedz
Puchar ten może dać niewolnik jeśli wyślemy go na farmę. Nie trzeba go pobić
Odpowiedz
Dokładnie
Bengerd da Ci go tylko wtedy kiedy odeślesz go z wykopalisk.
Odpowiedz
Nie o to chodzi...
Gdzieś czytałem post że ktoś odnalazł 11 pucharów i nie może znaleźć ostatniego, odpowiedź padła że jest bug który sprawia że 12 pucharu nie ma i żeby go zdobyć niewolnika w monterze trzeba pobić, zabrać mu puchar, a potem odesłać na farmę i dam nam ten sam puchar drugi raz. I że tylko tak da się zdobyć 12 pucharów.

Odpowiedz
nieprawda
może ktoś miał buga a może Cię robił w bambuko
dla przypomnienia:


Pierwszy z pucharów znajdziemy, w wiosce Cape Dun. Jest on, w posiadaniu miejscowego kwatermistrza orków Urkrassa. Jedyną możliwością, zdobycia naczynia jest jego kupno jednak aby tego dokonać niezbędna okazać się może rozmowa z asasynem przy wejściu.

Drugi puchar, posiada mag ognia Rakus. Znajdziemy go, na zachód od Montery w jednej z jaskiń. Zanim wyda nam puchar, poproszeni zostaniemy o pomoc w jednym z problemów.

Trzeci puchar, dostaniemy od jednego z niewolników na wykopaliskach w Monterze. W zamian, za wydanie przedmiotu żąda przeniesienia na farmę.

Czwarty puchar, został ukryty w chacie orkowego nadzorcy niewolników, w Silden.

Poszukiwania piątego pucharu, powinniśmy skierować na kopalnię w Geldern bowiem tam został ukryty.

Szósty, z pucharów odnajdziemy u jednego z paladynów stacjonujących w Trelis. Tym razem obejdzie się bez wykonywania zadań, oraz zawiłych konwersacji bowiem paladyn chętnie oddaje nam przedmiot poszukiwań, po krótkiej rozmowie.

Puchar siódmy, należy do jednego z magów ognia w Nemorze. Mag jest skłonny wydać przedmiot, w zamian za dostarczenie odpowiednich roślin.

Świątynia w Vengardzie, kryje pod swymi dachami paladyna. Ten zaś w posiadaniu ma puchar ósmy.

Milten posiada puchar dziewiąty. I tym razem obędzie się bez wykonywania zadań, bowiem przyjaciel z chęcią wyda nam puchar po krótkiej rozmowie w świątyni.

Jeden z asasynów o imieniu Masil posiada puchar dziesiąty. Puchar, oraz asasyna znajdziemy w Mora Sul, zanim jednak dostaniemy go w swe ręce zostaniemy poproszeni o wykonanie kilku zadań.

Nieopodal Mora Sul, w jednym z obozowisk skrył się niewolnik Yussef, znajdziemy paladyna który informuje o stracie pucharu. Po rozmowie, w której oznajmia że puchar stracił podczas napaści przez piaskowe pełzacze możemy wyruszyć z nim do starego obozowiska gdzie znajdziemy rannego piaskowego pełzacza. W jego wnętrzach, znajdziemy puchar jedenasty.

Dwunasty puchar, odnajdziemy na terenie obozowiska bandytów na skraju drogi pomiędzy Trellis a Bregą.
Odpowiedz

Użytkownik Xardasss dnia nie, 09 gru 2007 - 16:28 napisał

Dwunasty puchar, odnajdziemy na terenie obozowiska bandytów na skraju drogi pomiędzy Trellis a Bregą.

[post="96872"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Tu jest czasem bug i gościu, co miał mieć puchar po prostu go nie ma.
Tym gościem jest upadły paladyn.
Odpowiedz
Czytałem to na jakimś forum, nie wiem czy nawet nie tu ale 13 stron tematu na każdej po 10 postów to dużo przeglądania
Ale mi się zgadza W Varancie byłem tylko w Bradze, Lago i Ben Erai, a mam 10 pucharów, czyli 2 brakuje

I racje ten na terenie obozowiska ma upadły paladyn I pewnie ktoś kto wtedy o to pytał ma wyżej wymieniony bug, a w nowszych wersjach mogło zostać usunięte Ale co z paladynami? Jest ich 11 tylko...

Vengard:
1) Cobryn
2) Georg
3) Thordir
4) Markus
Reddock:
5) Javier
Okara:
6) Roland
Cape Dun:
7) Wenzel
Mora Sul:
8) Cruz
Nemora:
9) Karlen
Trelis:
10) Konrad
Klasztor magów ognia:
11) Olivier
12) ???

Odpowiedz
12 Paladyn to ten w drodze z Trelis do Bragi Niestety, jest on po stronie bandytów i nie ma możliwości dania mu Ognistego Pucharu (swoją drogą, on ma jeden)
Odpowiedz
Czytałem że 12 puchar możemy dać nordmarczykowi z Klanu Ognia (nie pamiętam imienia, ale zawsze jest przy posągu Innosa). Ale to raczej nie jest prawda.
Odpowiedz
Myślę że miłe by było jak byśmy go mogli sami użyć ale w cuda nie wierzymy

Kto go znajdzie niech da znać, niedługo dojdę do tego momentu to może go odnajdę

Odpowiedz
Nie zdziwiłbym się gdybyśmy tego paladyna spotkali dopiero w dodatku. Nie wiadomo co panowie z Pirania Bytes mieli w myślach tworząc 12 pucharów
Odpowiedz
zaprowadzić nas do niego może inny paladyn, siedzi koło Nemory przy ognisku, tylko nie pamiętam, jak ma na imię
Odpowiedz
Nie bardzo to Quest ale się zastanawiam.
Kto uczy nas zdolności:
Regeneracja i Paladyn? Pytałem każdego w Vengardzie, Nordmarze i W każdym obozie buntowników... Nikt nie chce mnie tego nauczyć.

I jeszcze jedno, są takie miecze
Miecz Przodków
Miecz runiczny
Moc przodków

Kto mi powie skąd wziąć ich plany kowalskie? Póki co nie umiem kuć z czystej rudy, bo jak nie mam planów Tych mieczy to bez sens, a planów naturalne mi się wydawało że będzie miał Ingvar ale on ma najwyżej El Bastardo.
Bo chce dwa jednakowe (do walki dwoma mieczami) miecze, i chce któryś z tych jeśli są jedno ręczne, bo same pewnie zadają sporo obrażeń, do tego +10 za własnoręczne wykucie i +10 za zaostrzenie I jak by się dało jeszcze pobłogosławić jestem w domu

Odpowiedz
Paladyn- nauczy Cię tego Rhobar gdy wybierzesz drogę Innosa.
Regeneracja many- Świątynia Bakaresh(nie wiem czy o tą regenerację chodzi)


Co do Miecza przodków to sprzedał mi jego projekt jeden gościu z klanu młota(u Ciebie może nie sprzedawać bo ekwipunek handlarzy jest losowy)
No i można jeszcze go znaleźć w 39 skrzynce.
Odpowiedz
regeneracje życia chce znaczy tą co wymaga 300 siły

Odpowiedz
Xardasss nie zapominaj o czystej rudzie, którą bardzo trudno jest znaleźć. Najlepiej naucz się otwierać zamki na poziomie arcytrudnym i otwieraj wszystkie jakie spotkasz. W końcu będziesz znajdować czystą rudę potrzebną do wykucia miecza przodów. Jedną sztabkę czystej rudy otrzymasz od Kherta (przywódca Klanu Ognia) za wyzwolenie Nordmaru.

A regeneracji życia może nauczyć Rhobar po wybraniu Ścieżki Innosa, lub Kan po całkowitym upadku królestwa.
Odpowiedz
Czystej rudy mam na kilogramy ale nie mam planu miecza i tylko o niego mi chodzi.

Dzięki za pomoc z regeneracją i paladynem

Odpowiedz
Zaskoczyłeś mnie
Szkoda tylko że nie napisałeś gdzie można znaleźć czystą rudę, gdyż mój sposób nie jest pewny w 100%.

A właśnie: Xingu, powiedz mi z skąd masz tą czystą rudę (jeśli grasz z kodami to nawet nie pisz ).
Odpowiedz
← Gothic

Questy, z którymi macie problemy - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...