[GIII] Zaufanie w monterze Problem

Mam pytanko w tej chwili znjduje sie w monterze i zrobilem wszystkie misje i nie wiem czmeu ale mam tylko 72% w monterze i nie moga mnie dopuscic jeszcze do zamku...pomozcie nie wiem co sie stalo
Odpowiedz
A może byś napisał jakie zadania dla nich wykonałeś...

Niby jak mam/y Ci pomóc skoro prawie nic nie wiemy
Odpowiedz
W takim razie już straciłeś 4 pkt reputacji jeśli myślę o dobrym zadaniu...
Odpowiedz
A co się mnie pytasz?
Jeśli nie masz żadnego wcześniejszego zapisu to musisz zacząć od nowa. Taki jest Gothic 3
Nie bądź łaskawy dla nikogo bo sporo na tym stracisz...
Odpowiedz
no to opusc montere co sie zmieni nie dostaniesz 5 punktow reputacji u buntownikow ? jesli tak bardzo ci na tym zalezy albo poszukujesz duzej ilosci zlota ktore moglbys zgrabic w monterze to radze ci wybij oboz goncow lesnych to bedzie podobna ilosc zlota 5500 za luk i jeszcze jakas tam drobona sumka za ich miecze to wyjdzie na rowno mozesz jeszcze wyrobioc miecze połtorareczne w okarze tylko najpierw zaopatrz sie w umiejetnosc gurnictwo.
a z tą reputacja u buntownikow to radze znalesc ldzi do okary nie jest to trudna misja a jest za nią 5 pk. reputacji i duzo zlota
gorzej jesli pracujesz dla orkow, wtedy radze wybic okare i te mniejsze postreunki buntownikow to ci da chyba 8 punktow rep u orkow, niestety nie zaniesiesz 20 paczek broni dla tego ich zbrojmistrza i nie znajdziesz zagionego orka
Odpowiedz

Użytkownik Xardasss dnia śro, 05 gru 2007 - 17:29 napisał

a na arenie walczyłeś?

[post="96241"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Pewnie tak. Problem u przemo20 polega na tym że jest łaskawy dla NPC'ów. Ja wyzyskałem od nich informacje, a następnie wysłałem ich do świątyni.
Odpowiedz
przemo20 mogłeś sobie wejść na jakąś solucje i tam poszukać co trzeba albo jak masz oryginał masz poradnik.
Ja z poradnikiem przeszłem bez trudu a potem orków do piachu.
Odpowiedz

Użytkownik Xardasss dnia śro, 05 gru 2007 - 18:07 napisał

albo jak masz oryginał masz poradnik.

[post="96252"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Z tego co wiem On nie ma oryginalnego Gothic'a.
Odpowiedz
dzieki chlopaki wychodzi na to e msuze grasc od nowa ale czekam na oryginal bo zmoawilem:D:D wyjda jakies nowe patche do polepsza wydajnosc??
Odpowiedz
Najlepiej będzie jak wejdziesz na jakiś poradnik, solucje i porównasz zadania, które zrobiłeś a które nie i czy dobrze je zrobiłeś.
Innej opcji nie ma.
Odpowiedz
← Gothic

Zaufanie w monterze Problem - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...