[Lineage II] L2 update

Po zainstalowaniu gry lineage 2 c4 trzeba ją update. Co trzeba zrobić, aby po update był ciągle l2 c4?
Gdyż mi po update wyskakuje Interlude.
Nie rozumiem, kto ci każe "aktualizować" C4? W L2 nie ma patchy, jeśli o to chodzi. Na offie zaś zawsze znajduje się aktualna wersja gry, nie ma więc szans, że znajdziesz wersję, której już się tam nie używa.
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Czyli, jeśli chcem zagrać w c4 to musze zainstalować gre dograć patcha i grać bez aktualizacji?
Dobra, ustalmy co umownie nazywa się "patchem" w L2 - są to zazwyczaj pliki udostępniane przez właścicieli serwerów prywatnych, umożliwiające nam grę na danym serwerze. Wydaje mi się, że pisząc "update", miałeś na myśli uaktualnienie tych plików, chyba grałeś już trochę na privach i spotykałeś się z różną formą uaktualnień - albo poprzez samodzielne dogrywanie patcha, albo małego programu, który po odpaleniu pobiera i zastępuje pliki. Zależy, na jaki serwer prywatny trafisz.

Jeśli taki serwer oparty jest na C4, nie pograsz na nim, używając innego klienta.

W Lineage2 nie ma "patchy" w sensie łatek, czy poprawek jak na przykład w Oblivionie czy Wiedźminie.
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Mówiąc update, miałem na myśli klikniecie na pliz lineage2.exe i otwiera się aplikacja update całej gry, nie serveru.
W takim razie proszę, od początku pisz pełnym zdaniem, zadaj konkretne zrozumiałe pytanie, bo nikt tutaj jasnowidzem nie jest i nie będzie rozpatrywał sposobów, na które ty rozumiesz jakieś pojęcie. Wtedy dostaniesz konkretną odpowiedź, a ja ani nikt inny nie będzie rozpisywał się o całej mechanice udzielania się na serwerach prywatnych. Notabene w żadnym ze swoich tematów nie nadmieniłeś, gdzie grasz, a czasem wystarczyłoby mi zerknięcie na stronę danego freesharda, żeby wyjaśnić "o co chodzi".
Postaraj się na przyszłość rozwijać zdania i opisywać sytuację problemu. Gdybym chciała być nieuprzejma, już na pierwsze Twoje pytanie odpowiedziałabym "od tak dawna grasz na privach, a nie wiesz, że jak gdzieś jest napisane że serwer jest C4, to instalujesz C4?"

Cytat

Mówiąc update, miałem na myśli klikniecie na plik lineage2.exe i otwiera się aplikacja update całej gry, nie serveru.
Tu to samo -- "od tak dawna grasz na privach a nie wiesz, że nie klika się L2.exe w folderze Lineage2/system, a nie w katalogu z grą?". No ale przecież tak nie można, bo to chamskie
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Nie rozumiem, ale dalej nie wiem co zrobić żeby zagrać na servie c4. Chciałbym na www.l2max.com, ale nie chce mi działać.
Wzięte bezpośrednio ze strony:
1.Download an Interlude Client, click here
2.Run the Official Updater and update to the LATEST version of Interlude
3.Download and extract our patch in your Lineage folder.
4.Register a forum account
5.Register at our Game CP(which can be found in our menu)
6.Then you launch Lineage with L2.exe inside your system folder and join the server! have fun!

Więc na C4 nie pograsz.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

← Inne MMoRPGi
Wczytywanie...