Poczatki

Jak najlepiej zacz ac grac?? I jak tworzyć druzynę
?
Odpowiedz
drużynę będziesz mógł zbierać z npcow np : edwin minsc kagain a co do pytania jak zacząć grać nie bardzo rozumiem jego sens
Dota ownz [you]
„Dies irae, dies illa
Solvet saeclum in favilla
Teste David cum Sybilla
Quantus tremor est futurus..."
Odpowiedz
heh zacząć to najlepiej w lochach..... a drużyna cóż..zależy jaką gre preferujesz..znaczy sie klasy charakter itp...
Odpowiedz
Ja ci powiem jak zacząć. Siądź chwilę przed kompem, pomyśl nad swoją postacią, kima ma być, wojownikiem, magiem, złodziejem? Nie patrz kim się gra najłatwiej tylko kim ci pasuje. Potem jaka ma być twoja postać, bardziej zwinna, czy silniejsza , czym się ma kierować. No wymyśl do niej całą osobowość, historie. Czy będzie bardziej mądra z doświadczenia, czy oczytana, charyzmatyczna, czy raczej bezlitosna budząca szacunek przez strach. Jak ma wyglądać.

Gdy to wszystko już obmyślisz wtedy dopasuj do tego swojej staty. A wtedy twoja postać będzie naprawdę mocna i ciekawa, dopiero zobaczysz jak bardzo się dobrze nią gra. Jak ma coś w sobie. Tak polecam grać. Ja tak zawsze robię.

Często tworzenie postaci trwa u mnie godzinę. Czasem gdy połączę do tego robienie dźwięków i szukanie obrazka to i więcej.
[url="http://tektek.org/avatar/11954675"][/url]

Odpowiedz
Jeśli grasz pierwszy raz to proponuję Wojownika. Najprościej gra się właśnie nim.

Dla zaawansowanych polecam Maga, kolo jest uosobieniem zniszczenia i potęgi.
Odpowiedz
Mam problem gram w BG1 pierwszy raz i jak ide do gospody w ktorej spotykam 2-osoby ktore przylacza sie do druzyny a przed tawerna soi jakis mag ktory mnie zaczepi i zaraz zrobi sie ich 3 niewiecie czy go jakos pokonac czy cos?? Bardzo prosze o dopowiedz!!
Odpowiedz
Khem... nie zrobi się ich trzech, tylko koleś rzuci zaklęcie Lustrzane Odbicie i będą to jego kopie... Jak zabić? Proste... Nie czekamy aż zacznie gadać tylko atakujemy .
Odpowiedz
Albo po czekać na dialog a później zaatakować wszystkimi członkami drużyny, wykorzystać magie, różki itd.
Odpowiedz
Ja robiłem tak...

Ja (Mag): Widzę pana, to ŁUP mu magiczny pocisk.
Imoen: SRUU go z łuku.
Xzar: Rzuca Pomniejsze Drążenie.
Montaron: ŁUBUDU mu mieczem.

Prawdopodobieństwo przeżycia: Niewielkie (10%).
Odpowiedz

Użytkownik Enether dnia nie, 02 gru 2007 - 01:01 napisał

Ja robiłem tak...

Ja (Mag): Widzę pana, to ŁUP mu magiczny pocisk.
Imoen: SRUU go z łuku.
Xzar: Rzuca Pomniejsze Drążenie.
Montaron: ŁUBUDU mu mieczem.

Prawdopodobieństwo przeżycia: Niewielkie (10%).

[post="95570"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]




Ich właśnie zawsze poświęcałem.
Reszta musiała przeżyć.
Odpowiedz
Witam mam problem z gra... jestem w Kniei Otulisko (ta z gniazdem wywern) i mam problem, jak zabije duza wywerne(1.200pd) to mnie wywala do windowsa.. Wie ktos skad bierze sie ta blad?
Odpowiedz
Ja tam polecam dwuklasowość... Sam tak zaczynam w I grać. Wojownik/mag
Odpowiedz
Można jeszcze tak: Imoen i Monty chowają się w cieniu, skradają się za kolesia i biorą go od tyłu...

[Dodano po chwili]

Nie brać ostatniego sformułowania dosłownie!
Odpowiedz

Użytkownik Enether dnia pon, 03 gru 2007 - 19:28 napisał

Można jeszcze tak: Imoen i Monty chowają się w cieniu, skradają się za kolesia i biorą go od tyłu...

[Dodano po chwili]

Nie brać ostatniego sformułowania dosłownie!

[post="95850"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



NA tym forum są sami porządni ludzie
Odpowiedz
Ja zawsze ustawiałem (od bardzo dawna nie grałem, kilku lat ) drużynę tak jakby w 3 linie:
-pierwsza wojownicy: ja i np. Minsc (walili mieczem w to co się ruszało )
-druga łucznicy: Imoen i Kivan (strzelali w to co się ruszało , ewentualnie chwytali za miecze)
-trzecia logistyczna: Edwin i Branwen (rzucali czary na wrogów i głównie uzdrawiali drużynę)
Mój pierwszy post .
Odpowiedz
Na tym poziomie gry najłatwiej jest działać używając Spacji i wybierając jak najwięcej czarów ofensywnych + różdżkę Imoen, czasami trzeba kilka prób ale w końcu się uda

Odpowiedz
Maga walnąć zanim zacznie gadać -najprościej , a najtrudniej poczekać jak rzuci osłonki i zacznie czarować
Odpowiedz
Możesz też podejść tam jednym gościem, np wojem a potem uciec, to załatwią go strażnicy gospody
Ale nie polecam tego, lepiej sobie na nim poexpić bo nie jest aż tak trudny

Odpowiedz
Albo dać go mocno zranić strażnikom i zadać ostatni cios, np. różdżką Imoen, wtedy nie powinien już mieć żadnych osłon, tylko nie wiem czy wtedy całe doświadczenie za niego otrzyma twoja drużyna.
Odpowiedz
← Baldur's Gate

Poczatki - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...