Admin&Mod Log

Temat Zakup gry w P:T został usunięty. Jest już taki temat.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Wyczyściłem ze spamu i wyzwisk temat Skarga na kradzież w Fae=>Rozprawy, skargi i zażalenia. Proszę się nie wyzywać i REJESTROWAĆ - posty Gości będą kasowane.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Wydzieliłem z tematu Poradnik posty do temat u Problem z wejściem do Luskanu w NWN. Kasacja pierwszego tematu. Rozwijała się tam dyskusja o poradniku podejrzanego pochodzenia A od połowy zaczynał się zupełnie inny temat...

Drugi temat został połączony z tematem Nie mogę się dostać do Luskanu.

[Dodano po chwili]

Czasowa kasacja tematu kody go gIII w G3. Jest już milion takich tematów...


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Temat "hymn tibijski" - usuwam, pliku dawno nie ma.
Temat "You are blacklisted!" - usuwam, nieaktualny.
Temat " Karty postaci" (NNSO) - zamykam.
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Odpowiedz
Pokasowałem parę postów gości z subfor Faerunu. Był nawet jeden traktujący o rozmiarze przyrodzenia (gracze w Fae czasem zaskakują swoim poziomem wiedzy o innych).
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Z tematu Problem z uruchomieniem Gothica zostały wykasowane posty gościa i Ataru Kolda. Jak gość nauczy się pisać, to może wrócić...

[Dodano po chwili]

Czasowa kasacja (dzisiaj 23:00) tematu przywitanie w Użytkownikach.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Zamknięcie tematów "Posążek lathandera" oraz "Drużyna mieszana", w dziale Baldur's Gate II. Powód ? Problem rozwiązany.
Odpowiedz
Kasacja tematu pytamie o rozwuj postaci (pisownia oryginalna) w G3. Jak autor nauczy się pisać, to niech założy temat jeszcze raz...


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Usunięcie postu gościa z tematu "Dobra (charakterem) drużyna", w dziale Baldur's Gate II. Powód ? Jednozdaniowy post, nic nie wnoszący do tematu, do tego trochę niekulturalny.
Odpowiedz
Zamknięcie tematu Receptura na eliksir "Kot" w Witcherze. Problem rozwiązany.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Kasacja 3 postów z tematu [Zażalenie] Dach karczemny z Faerun=>R,s i żażalenia - OT.

Przenoszę posty z powyższego tematu do nowego - winny być w osobnym temacie w Rozprawach, skargach i żażaleniach.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Kasacja 3 postów (2 gościa i Zeala) w temacie Pomoc w Oku smoka w IWDII z powodu tragicznej ortografii tego pierwszego (Pomuszcie, Prubowalem, niechce).

[Dodano po chwili]

Czasowa kasacja (dzisiaj 20:00) tematu zuben w G3. Jest już milion takich tematów.

[Dodano po chwili]

Połączenie tematów Sefiry, sefira Keth'aar i Sefiry - II akt w Witcherze. Identyczna tematyka.

[Dodano po chwili]

Czasowa kasacja (środa 19:00) tematu Potwory w G3. Jest już taki temat.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Kasacja posta Favara z tematu : "Poczta"
Jak sam autor napisał, of.
Na razie nie będę strzelał.
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Temat Runtime error w P:T został zamknięty - problem rozwiązany.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
10 % ostrzeżenia dla użytkownika Veaterro. Powód - brak orografii, bzdurne tematy, spam.

[Dodano po chwili]

Kasacja 3 postów (2 Goterman, 1 Tiernan) z tematu Mściciele Bane'a vs Mroczni Najeżdzcy, [MB]3-0[MN] w Faerun=>Newsy=>Wojny klanowe. OT i spam.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Czasowa kasacja (dzisiaj 20:00) tematu Pomoc W Sprawie Patchy w G3. Piracenie, a poza tym jest już taki temat...


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Wedle obietnicy - 10 % ostrzeżenia dla użytkownika Goterman. Powód - spam, krótkie posty, brak interpunkcji i ortografii. Upominany wielokrotnie.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Zamknięcie i czasowa kasacja (wtorek 23:00) tematu Pomoc Gothic 3 w G3. Na dobrą sprawę to nie ma tam żadnej rzeczowej informacji, a spam się robił. No i pytania o cracka.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Posprzątałem w tym temacie: " Nowa Era, Pytanie związane z Nową erą"

O to co zrobiłem:

10% dla panów: Yarpen Gottzorn, Falgrim, Goterman
Za, spam, ot, wyśmiewanie kogoś za coś, kiedy sami robią coś + 0 interpunkcji u pana Goterman'a

Kasacja tego spamu
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
← Game Exe

Admin&Mod Log - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...